anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

płatność w ebay z nie swojego konta paypal

Witam !


Mam takie pytanie. Kupiłem przedmiot na ebay, za który sprzedający preferuje płatność przez paypal. O.K.


Akurat w tym momencie nie mam środków na moim koncie paypal ani nie jestem w stanie ich teraz uzupełnić.


Tu z pomocą przyszedł mój znajomy, który chce zapłacić za towar ze swojego konta paypal.


Teraz pytanie jak to zrobić ?


Czy jest możliwość po kliknięciu płacę i po przejściu na stronę paypal zalogować się na jego konto i dokonać płatności.


Bardzo proszę o odpowiedź.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Re: płatność w ebay z nie swojego konta paypal

gdy klikniesz zaplac teraz przechodzisz do strony logowania do paypal i tam znajomy moze sie zalogowac


 


pamietaj jednak, ze znajomy ma pewnie ustawiony na paypal swoj adres wysylki i moze w sumie nie zaakceptowac takiej platnosci bo ma prawo oczekiwac platnosci od Ciebie a nie kogos innego + niektorzy sprzedawcy wyslaja tylko na adres wysylki z paypal


 


najlepiej zaplac sam lub jesli nie jest to mozliwe uprzedz sprzedawce lub zaplac przez znajomego i poinformuj sprzedaqwce aby nie byl zdziwiony

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: płatność w ebay z nie swojego konta paypal

Dzięki za info. Tak właśnie zrobiłem, powiadomiłem sprzedawcę jak będę płacił i wszystko zaakceptował bezproblemowo.


Jeszcze raz dzięki.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: płatność w ebay z nie swojego konta paypal

w sumie znajomy moze takze przeslac kase na twoje konto paypal ze swojego paypala

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź