anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostalem wplate na paypal ale sa zablokowane , niemam sporu

Witam, wyslalem towar DHL niemcy , traking wpisalem do paypal. Kupujacy otrzymal przesylke w czwartek wieczorem. Nie moge wyplacic srodkow bo wstrzymane. wyczytalem ze po 3 dniach wyplacaja, zobacymy dzis. ale mam pytanie:

 

jak wchodze w szczegoly tranzakcji to tam gdzie nr z systemu monitorowania napisane jest ze status nieprawidlowy. 

 

wchodze w info i mam cos takiego:

 

 

Numer monitorowania to niepowtarzalny identyfikator nadawany przez przewoźnika w celu śledzenia przesyłki. Podając ten numer przewoźnikowi, można uzyskać informację o statusie przesyłki.

1. PRAWIDŁOWY: Otrzymaliśmy prawidłowy numer monitorowania.

2. NIEPRAWIDŁOWY: Nie możemy potwierdzić przesłanego przez Ciebie numeru monitorowania. Spróbuj ponownie wprowadzić numer z systemu monitorowania przesyłek.

3. OCZEKUJE NA WERYFIKACJĘ: Oczekujemy na kuriera, aby potwierdzić numer monitorowania

 

 

Czy moze to by spowodowane ze wybralem dostawce DHL a to jest polski paypal, a wyslalem dostawce DHL z niemiec bo tu handluje i robie wysylke z niemiec.

 

Mial ktos podobny problem. Reasumujac :

 

mam niemiecki ebay , wysylka z niemiec dhl ( mam tracking) , wysylka odebrana, brak sporu. Polski paypal zalozony o wiele wczesniej. dzieki za pomoc

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0