Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Pieniadze wyslane przez Paypal pod zly adres, co zrobic?

Witam, Pomylilem sie podczas wysylania pieniedzy przez paypal. Z przyzwyczajenia wyslalem do mojego znajomego (na szczecie do znajomego...) Zamiast do osoby, ktorej mialem zaplacic. Czy jest jakis sposob, aby cofnac ta transakcje? Prosze o pomoc, Rad...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1068 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mam problem z kupujacym !!!

Witam mam problem z kupujacym w sobote wystawilem samochod na sprzedaz,kup teraz albo najlepsza oferta.ktos zaproponowal mi cene dobra dla mnie wiec zakceptowalem,problem polega na tym ze kupujacy zaplacil a ja nie dostalem kasy.Chcialem zalozyc spra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 77 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Obciąrzenie dodatkowymi opłatami.

Witam. Kupiłem stary album ze zdjęciami ale gdy poprosiłem o podanie kosztów wysyłki sprzedający obciążył mnie dodatkowo 130 euro do zapłaty. Co mogę zrobić żeby zapłacić cenę jaka wylicytowałem plus koszty wysyłki, do tego nie odpowiada na moje e me...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pilne

Witam, jestem tu nowy i zastanawiam sie w jaki sposob dziala PayPal. chialbym sie glownie dowiedziec czy PP pobiera jakas prowizje przy kupnie towaru np z Niemiec? oraz czy kwata jaka widnieje przy danym przedmiocie jest kwata calkowita do zaplacenia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 65 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność - kilka pytań

Witam, na ebayu jestem nowy, ale aukcje intenetowe nie są mi obce (mam konto na innym portalu aukcyjnym). Jako, że jestem na ebayu "świeży", mam kilka pytań. A więc tak: - czy zamawiając na ebayu, muszę posiadać kartę kredytową, czy wystarczy, że będ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Platnosc PayPal.

Witam.Jestem nowym uzytkownikiem ebay-a.Wczoraj kupilem towar od sprzedajacego z Azji za 363,50$ co rzekomo mialo odpowiadac 1185,26zl. Zalozylem konto PayPal i wplacilem pieniadze. Na stronie PayPal wszedzie byly informacje, ze PayPal nie pobiera za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 486 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pytanie o pieniądze na ebayu

Witam mam pytanie kupiłem przedmiot o wartosci 400 zł na aukcji zapłacilem za niego przez system paypal ale sprzedający dopiero puzniej napisał ze nie ma konta na paypal a peinądze zostały pobrane wiec pytam gdzie te pienądze są i jak sprzedający je ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wpłata na konto

Cześć wszystkim.Niedługo chce sobie kupić buty z Niemiec za 39,95EUR(Około 163,10 zł)+wysyłka 13,50EUR(około 55,11 zł) = 53,45 EUR (218,21 zł).Posiadam konto w banku WBK i teraz mam takie pytanie , czy ze swojego konta WBK mam przelać do paypal'a 53,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 52 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

proszę kogoś z Paypal o poradę

Witam,Pisze w takiej sprawie. W związku z tym iz produkty, które zamierzam sprzedawać cieszą się dużym zainteresowaniem w Niemczech postanowiłem w tym celu wynająć biuro w Niemczech do kontaktu z klientem i obsługi zwrotót itp. W tym celu zarejestrow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z płatnością.

Witam chciałbym zakupić pewien przedmiot ale mam pewien problem. Mianowicie ostatnio kiedy kupywałem przedmiot mogłem normalnie zapłacić za niego ze środków na koncie PayPal. Teraz kiedy próbuje zapłacić wyświetla się logowanie na paypal a tam prośba...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 525 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę zarejestrować karty w PayPal

Rzadko korzystam z PayPal i do tej pory wszystko działało w porządku, ale kiedy ostatnio się zalogowałem wyskoczył mi komunikat że 20 Czerwca dostęp do mojego konta został ograniczony i muszę potwierdzić kilka rzeczy takie jak zmienić moje hasło i py...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7557 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z dokonaniem przelewu - proszę o pomoc

Witam serdecznie. Na wstępie zaznaczam że nie jestem biegłym użytkownikiem w znajomości procedur transakcyjnych na ebayu. Mam duży problem i nie wiem jak z niego wybrnąć.. Mianowicie zakupiłem przedmiot od użytkownika który mieszka we Włoszech. na au...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przelew z paypala na ebay

Witam  Mam problem, ponieważ mimo, że kupujacy wysłał juz płatnoscz paypala na eaby nie ma jej na ebay'u. Dalej widnieje informacja: data wypłaty: niedostępne. Od przelewu mija już tydzien.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania