anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność ebay - brak karty kredytowej/debetowej

kund3l
Użytkownik

Witam,



Jakiś czas temu (5 lat?) podczas pobytu w Anglii założyłem konto na ebay.com. Zostało ono uwierzytelnione za pomoca mojej karty kredytowej z angielskiego banku. Dzisiaj, po latach muszę uregulować opłatę za wystawienia aukcji na ebay. Jest to kwota 2.22 euro. Nie duża i jej wysokość nie stawnowi ona najmniejszego problemu. Obecnie nie posiadam karty kredytowej, ani debetowej banku z Anglii (konto w tym banku dalej posiadam). Nie posiadam również karty kredytowej/debetowej w banku polskim. Posiadam za to konto walutowe w banku BZ WBK. Dodam również, że obecnie nie pracuję, ale nie jestem zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako bezrobotny. Wspominam o tym dlatego, że żaden bank w Polsce na pewno nie wyrobi mi karty debetowej/redytowej z tego tytułu.



W jaki sposób jestem w stanie uregulować płatność z ebay.com? Czy jest możliwe po prostu zapłacenie przelewem lub przekazem pocztowym? Jeżeli tak to jak tego dokonać?



Identyfikator na ebay:  kund3l


Numer faktury: 111512-2937578150071


Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Płatność ebay - brak karty kredytowej/debetowej

kirgiz1951
Użytkownik

Myślę że w całym tym systemie jest wiele braków. Jestem zarejestrowany w serwisie eBay.pl no i mam też problem bo opłaty za wystawienie przedmiotu są naliczane w Euro.. I tego nie da się inaczej obejść niż poprostu zlecić zwykły przelew swojemu bankowi w złotówkach  (lepiej żeby była nadpłata) .


Centrum pomocy eBay tak jest dziwnie złożony że nawet jakby ktoś chciał to pytania w tej sprawie nie zada ...

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź