anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Witam Wszystkich,

W odpowiedzi na Wasze sugestie - wielkie dzięki stamps 222 za pomysł, no i dziękuję również wszystkim, którzy o tym może już wcześniej wspominali - stworzyliśmy wątek na szpilce, dotyczący kart kredytowych akceptowanych w systemie PayPal.

Zebrałam parę informacji na początek:

- Obecnie do konta PayPal może zostać dodana wypukła karta kredytowa Visa lub MasterCard oraz niektóre karty typu „pre-paid” pod warunkiem, że znajdują się na nich środki, posiadają one kod CVV2 oraz bank potwierdzi, że można ich używać online.

- Karty Visa Electron wydawane przez bank BZ WBK są od niedawna akceptowane w systemie PayPal. Znajomi już ich używają. Skontaktujcie się ze swoim bankiem, aby zapytać o szczegóły.

Jeśli chcecie dodać jeszcze coś, bardzo proszę!

Pozdrawiam,
Emilia
Wiadomość 1 z 57
ostatnia odpowiedź
56 ODPOW. 56

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Wielkie dzieki.
Dodalbym tu link do starej dyskusji gdzie jest odpowiedz na kilka pytan:
http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID=500000202&tstart=0&mod=1138889071158


+++++++++++++++++++++++++++++
Jesteśmy tu aby pomagać ==> O Mnie...


http://members.ebay.com/aboutme/Stamps222

Wiadomość 2 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

abid_89
Użytkownik
Czy do swego konta moge dodac karte platnicza bzwbk visa electron? a jesli tak to jak mam to zrobic.Pzodrawiam
Wiadomość 3 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

peppesiniori
Użytkownik
dodajesz tak tak samo jak karte kredytowa.
oststnio te zadzialala mi karta plaska visa debetowa z banku millennium
Wiadomość 4 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

fazimc
Użytkownik
Czy ktos wie w jakim banku zalozyc konto aby otrzymac karte, ktora przejdzie weryfikacje na polskim PayPalu?
Wiadomość 5 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

fazimc
Użytkownik
wiem ze moga byc karty inteligo ale ktore?
Wiadomość 6 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

a moze tak wyszukiwarke czas zagnac do roboty?

http://forums.ebay.pl/search.jspa?q=inteligo&objID=f100000001&dateRange=all&userID=&numResults=15


= = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Bez platnosci zwrotnych:
MONEYBOOKERS

**************************************
Wiadomość 7 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

nfaron4
Użytkownik
Odpowieź na wszystkie pytania nt kart jest banalna!
Sprawdzasz z tyłu karty czy na pasku do podpisania się poza numerem karty widnieją jeszcze trzy dodatkowe cyfry. Jeśli tak to możesz nią płacić w Internecie, a więc także użyć w PayPal.
Chcesz założyć konto w banku? Nic prostrzego pytasz W banku czy tą kartą można płacić w Internecie.
A co do dodawania kart do PayPal, przecież cały system jest po polsku. Jeśli Polak nie potrafi zrozumieć tekstu w języku polskim powiniem wrócić się po przedszkola, a nie zawracać głowy innym!

Takie to skomplikowane? Nie sądzę, wystarczy pomyśleć!
Wiadomość 8 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

ferbilicious
Użytkownik
Witam Emilio
Mam bardzo wielki problem, powód to moja głupota i niekonsekwencja.
Proszę zapoznać się z tym tematem. http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID=500003016

Mogłaby Pani jako osoba z obsługi PayPal przenieść mi te środki na moje prawdziwe konto, z moimi danymi? 😞 Bardzo Panią proszę o jakąkolwiek pomoc w zdobyiu środków z tamtego konta, które było zrobione "od tak" (zmyślone dane, kraj) 😞 Liczę na Panią.
Pozdrawiam
Wiadomość 9 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

sebazdrzewa
Użytkownik
cześc mam karte konto osobiste w inteligo i posiadam karte no chyba to jest karta kredytowa lecz niejestem pewny do konca ale nie do tego zmierzam mam pytanie jak dodac karte inteligo do konta paypal ale na koncie w inteligo mam 0,00 zł 😜 moze ktos da jakas odp mój nr gg 408771
Wiadomość 10 z 57
ostatnia odpowiedź