anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Witam Wszystkich,

W odpowiedzi na Wasze sugestie - wielkie dzięki stamps 222 za pomysł, no i dziękuję również wszystkim, którzy o tym może już wcześniej wspominali - stworzyliśmy wątek na szpilce, dotyczący kart kredytowych akceptowanych w systemie PayPal.

Zebrałam parę informacji na początek:

- Obecnie do konta PayPal może zostać dodana wypukła karta kredytowa Visa lub MasterCard oraz niektóre karty typu „pre-paid” pod warunkiem, że znajdują się na nich środki, posiadają one kod CVV2 oraz bank potwierdzi, że można ich używać online.

- Karty Visa Electron wydawane przez bank BZ WBK są od niedawna akceptowane w systemie PayPal. Znajomi już ich używają. Skontaktujcie się ze swoim bankiem, aby zapytać o szczegóły.

Jeśli chcecie dodać jeszcze coś, bardzo proszę!

Pozdrawiam,
Emilia
Wiadomość 1 z 57
ostatnia odpowiedź
56 ODPOW. 56

Odp.: **Karty kredytowe w systemie PayPal**

hektor_pl
Użytkownik
Właśnie się doczytałem, że kod otrzymam w okresie 2-4 dni roboczych. Przepraszam za 2 ostatnie posty, można je usunąć.
Wiadomość 51 z 57
ostatnia odpowiedź

Odp.: **Karty kredytowe w systemie PayPal**

wojtowicz_shop
Użytkownik
hej czy moge dodac karte ipko
poniewarz jak sie logowalem, to mi odrzuciło
co mam robic
karta ipko to chyba karta debetowa, a podobno nie morzna rajstrowac kart debetowych
Wiadomość 52 z 57
ostatnia odpowiedź

Odp.: **Karty kredytowe w systemie PayPal**

kubafi1
Użytkownik
Dziś troszkę męczyłem się z dodawaniem karty do PayPal (karta debetowa Visa Electron z mBank). Pojawiły mi się 2 błędy:

"System nie był w stanie zweryfikować tej karty kredytowej. Sprawdź, czy wprowadzone informacje są poprawne. Jeżeli problem się powtórzy, spróbuj użyć danych innej karty kredytowej." oraz "Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową".

Aby wszystko się udało należy:

- zadzwonić na mLinię i aktywować płatności internetowe przez kartę (ustalić limity). Są to osobne limity których nie można ustawić przez serwis WWW.

- Ważne aby przy aktywowaniu płatności internetowych ustawić sobie ich więcej niż jedną na dzień. Przy jednej pojawiał mi się błąd i nie mogłem dokończyć weryfikacji. Przy ustawieniu 10 na dzień po 10 zł problem zniknął.

- należy mieć środki na eKoncie. 10 zł chyba wystarczy (paypal pobiera przy powiązywaniu karty z kontem chyba 7,50, które potem zwraca).

Pozdrawiam
Wiadomość 53 z 57
ostatnia odpowiedź

Odp.: **Karty kredytowe w systemie PayPal**

aliaksanderf
Użytkownik
Jak by ktos nie widzial jak dodac karte to zachecam do obejrzenia filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=sRMRBelTloE
Wiadomość 54 z 57
ostatnia odpowiedź

Odp.: **Karty kredytowe w systemie PayPal**

nyczaj100
Użytkownik
Podsumowując: można dodać każdą karte umozliwiającą płatności online. Tak więc nie mozna dodac karty Maestro. Pozdrawiam
Paweł Nyczaj
Pozdrawiam
Paweł Nyczaj
Wiadomość 55 z 57
ostatnia odpowiedź

Odp.: **Karty kredytowe w systemie PayPal**

homek7
Użytkownik

Chciałem kupić na niemieckim ebayu t. shirt, ale sprzedającemu nie można zapłacić normalnie przez konto paypal, tylko widnieje informacja że przez EBAY-KREDITKARTE... http://partner.ebay.de/kreditkarte/?tr=ebay149 Mam więc pytanie co to jest za karta i jak ona funkcjonuje..?

Wiadomość 56 z 57
ostatnia odpowiedź

Odp.: **Karty kredytowe w systemie PayPal**

tomcio_roma
Użytkownik

Po dodaniu środków do mojego konta pay pal, nagle się okazało, że już nie mam dostępu do konta i moich środków. Przelew z 18 sierpnia 2012 i do dzisiaj Pay Pal milczy. Tomasz Jóźwiak

Wiadomość 57 z 57
ostatnia odpowiedź