anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Witam Wszystkich,

W odpowiedzi na Wasze sugestie - wielkie dzięki stamps 222 za pomysł, no i dziękuję również wszystkim, którzy o tym może już wcześniej wspominali - stworzyliśmy wątek na szpilce, dotyczący kart kredytowych akceptowanych w systemie PayPal.

Zebrałam parę informacji na początek:

- Obecnie do konta PayPal może zostać dodana wypukła karta kredytowa Visa lub MasterCard oraz niektóre karty typu „pre-paid” pod warunkiem, że znajdują się na nich środki, posiadają one kod CVV2 oraz bank potwierdzi, że można ich używać online.

- Karty Visa Electron wydawane przez bank BZ WBK są od niedawna akceptowane w systemie PayPal. Znajomi już ich używają. Skontaktujcie się ze swoim bankiem, aby zapytać o szczegóły.

Jeśli chcecie dodać jeszcze coś, bardzo proszę!

Pozdrawiam,
Emilia
Wiadomość 1 z 57
ostatnia odpowiedź
56 ODPOW. 56

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

pasztet3333
Użytkownik
Witam!Też mam konto osobiste w inteligo i karte visa i mogę płacić w internecie!A nie mogę jej aktywować w systemie paypal;/ A jak mogę wpłacić kasę na swój paypal ,żeby przelać je sprzedającemu proszę o jak najszybszą odp!Pozdrawiam:)
Wiadomość 11 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Na karcie musza byc dostepne pieniadze.

Poczytaj u gory, przeszukaj forum wyszukiwarka czy twoja karta faktycznie dziala w Paypal.

Sprobuj probnie zaplacic na mojej stronie (oddam) - wpisz TEST w miejscu na korespondencje.

Zadzwon do banku.

Na polskim Paypal mozesz placic tylko karta (nie mozna doladowac konta Paypala z konta bankowego) lub ktos moze ci wplacic.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Bez obciążen zwrotnych:
MONEYBOOKERS

Wiadomość 12 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

blue_south_sky
Użytkownik
Stamps 222
Dla mnie to jest wszystko czarna magia.
Ja zalozylem konto PayPal.pl w Polsce jakies 3 tygodnie temu bez karty kredytowej majac tylko konto bankowe w kb24.pl Faktycznie nie moglem wpacic nic z tego konta na PayPal ale bez problemu przeslalem funds z drugiego PayPal na to polskie bez zadnych oplat.Pytanie jest proste ale odpowiedz moze byc trudna, Q - Dlaczego Polskie PayPay kasuje mnie za platnosci (przez PP z Norwegi albo z Polski)5.4%+1.35 ZL
jesli sami pisza w pomocnych oplatach ze otrzymywanie platnosci jest za darmo.? (NOTE: juz mialem wielka dyskusje z kupujacym z Polski ktory zaplacil 300.00 Zl przes PayPal a jaodmowilem zaplate ze wzgledu na ponad 25.00 ZL PP oplaty)

Jeszcze jedno. Czy mozna znac Twoja Peronalna opinie na temat wprowadzenia listing oplat przez polskie eBay.
w Indiach i na Malasia sa ciagle za darmo w eBay Singapore
wprowadzili ostatnio oplaty tylko za dodatkowe listing faetures.(np nie 12 ale tylko 3 fotografie sa za darmo ramki itd.)
Poniewaz moim zdaniem eBay international padnie jak kidys sie mowilo chleb za szesc (prehistoryczne czasy)
i rozwina sie bardziej sensowne money wise Allegro, delcampe.net, moneybookers.com
Southern Sky
Wiadomość 13 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Nt. cenników są wątpliwości: z pl.biznes.banki
http://www.cybernewz.net/pl/biznes/banki/52807649.html

Co do opłat na eBay - zdaje się, że eBay uznał, że więcej polskiego wewnętrznego rynku aukcji już nie zdobędzie i zrezygnował z promocji (czyli darmochy). Szkoda, mógł wprowadzić tylko opłaty za cenę końcową a nie wystawienie. Tłumaczenie, że chodzi o eliminację "śmieciowych" aukcji nie ma racji bytu bo za najtańsze czyli wystawienie do 1,99zł jest dalej bez opłat.
Wiadomość 14 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

maciej6666
Użytkownik
Witam mam takie pytanie jak sobie założe konto w - link

http://m2m.karty-kredytowe.net/mbank/ekonto.html
i złoże wniosek o karte karta Visa Electron
to system PayPal zatwierdzi mi tą karte i będę mógł dzięki niej dokonywać przelewów w systemie PayPal?

z góry serdeczne dzięki
Wiadomość 15 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

blue_south_sky
Użytkownik
0 801 3866 86 aktualny payPal numer telefonu z funkcji skontaktuj sie z nami
Wiadomość 16 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

diesvindu
Użytkownik
Czy kartę, którą dostaje w WBK wraz z kontem <30 mogę się posługiwać w PP? Link do informacji o karcie: http://dlaciebie.bzwbk.pl/15885

Na chwilę obecną nie wiem czy muszę założyć konto <30 i wystarczy karta z tego konta (VISA ELECTRON) do obsługi PP czy muszę założyć konto w ALLEKARCIE.

Dodam, że byłem w punkcie obsługi w WBK i tam niestety pracownik nie był w stanie poinformować mnie i powiedzieć jakiego mam dokonać wyboru (między kontem allekarta/<30) i nie był w stanie powiedzieć czy te karty są obsługiwane przez PP.

Proszę o pomoc!
Wiadomość 17 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

szopinek
Użytkownik
Witam. Mam Visę PKO Ekspres. Normalną bankomatówkę. Próbowałem zalogować się w PP ale bezskutecznie. Czy to jest wina karty ? Cały proces logowania przebiega fajnie aż do "finału". Nie wiem czy może muszę aktywować swoje konto mailem zwrotnym z ebay'a ? Czy poprostu jeszcze robię coś nie tak ?
Wiadomość 18 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Witam! Może to już kolejny raz poruszę ten sam temat, ale niestety mam poważny problem z PayPal. Konto założyłem w zeszłym roku po czym zakupiłem kartę przedpłaconą w ING. Zarejestrowałem kartę, wpłaciłem i przelałem środki. Transakcja zakończyła się pomyślnie. Teraz znów chcę dokonać transakcji by zakupić kilka przedmiotów z UK. W tym celu zakupiłem kolejną kartę przedpłaconą ("data ważności" poprzedniej się skończyła). Wpłaciłem na nią na razie 7 zł żeby zapłacić początkowe 6,50. Niestety przy próbie przypisania jej do mojego konta wyskakuje mi monit następującej treści "System nie był w stanie zweryfikować tej karty kredytowej. Sprawdź, czy wprowadzone informacje są poprawne. Jeżeli problem się powtórzy, spróbuj użyć danych innej karty kredytowej." Sprawdzałem, wszystkie informacje się zgadzają (moje dane, numer karty, data ważności i kod bezpieczeństwa) a mimo to ciągle wyskakuje to samo 😞 Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć dlaczego tak się dzieje?
Wiadomość 19 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

klaczek81
Użytkownik
a czy ktos moze mi pomoc?
nie moge dodac do Pay Pal ani karty kredytowej American Express ani debetowej Visa z mBanku?
musze zaplacic dla sprzedajacego
co moze byc problemem?
:/
Wiadomość 20 z 57
ostatnia odpowiedź