anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

radekzm
Użytkownik
Pierwsza przygoda z ebay i widzę ze tragedia!

Kupiłem przedmiot, chcę za niego zapłacić, nie mogłem zweryfikować karty PayPal to kliknąłem inne formy przelew i okazało się ze wybranie zapłaty w formie przelewu jest nie odwracalne. Przynajmniej ja nie mogę teraz nigdzie znaleźć nr konta i opcji zapłać PayPal. Osoba wystawiająca przedmiot wydaje mi się że jest również początkująca. Dodam ze aukcja był zagraniczna.

Ale widzę ze ebay w porównaniu z allegro to bardzo blado wypada, połapać się nie można co gdzie jak.
Wiadomość 1 z 37
ostatnia odpowiedź
36 ODPOW. 36

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Wiem, że sam temat troche przedawniony, ale po tych farmazonach wypisanych powyżej nie da się nic wywnioskować. Wystarczy napisać do sprzedającego proźbę o aulowanie aukcji. Jeśli bedzie bardziej rozgarnięty to powinien po chwili wysłać do nas propozycje anulowania. I po problemie.

Wiadomość 32 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

masz racje jak byś znalazł to byś nie pytał chamstwo

Wiadomość 33 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

2018 Dalej , nie ma możliwości. Szkak ebay
Wiadomość 34 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

W sumie to trochę śmieszne, bo już 2019 rok. 10 lat, tak?

 

"Poproś sprzedawcę". 🙂

 

Zamiast kliknąć "zmień sposób zapłaty", trzeba poprosić sprzedwcę i on kliknie. 🙂

 

Wiadomość 35 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Czytając to forum nawet nie wiedziałęm, że znajduje się na stronie ebay. Widzę jakieś stare forum, wątki sprzed dekady, ale może sie coś uda dowiedzieć. huja w dupie kruwa jego **bleep** mac. po pierwsze to suchu **bleep** na ryj tym niemerytorycznym drubnoustrojom z poczatku wątki. tyle, bo **bleep** ebay zatrzymał sie w czasie ponad tekade temu i nie ma co strzepić ryja. nic tylko zapraszam **bleep**

Wiadomość 36 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Mamy 2021 i jestem kolejna osobą która ma ten problem i nie może zminić metody płatności. Faktycznie ebay staną w miejscu i jest na poziomie serwisów sprzed dekady. Chyba dzięki temu polskie allegro moze spać spokojnie i odwalac różne chore akcje. 

 

Wiadomość 37 z 37
ostatnia odpowiedź