anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

radekzm
Użytkownik
Pierwsza przygoda z ebay i widzę ze tragedia!

Kupiłem przedmiot, chcę za niego zapłacić, nie mogłem zweryfikować karty PayPal to kliknąłem inne formy przelew i okazało się ze wybranie zapłaty w formie przelewu jest nie odwracalne. Przynajmniej ja nie mogę teraz nigdzie znaleźć nr konta i opcji zapłać PayPal. Osoba wystawiająca przedmiot wydaje mi się że jest również początkująca. Dodam ze aukcja był zagraniczna.

Ale widzę ze ebay w porównaniu z allegro to bardzo blado wypada, połapać się nie można co gdzie jak.
Wiadomość 1 z 37
ostatnia odpowiedź
36 ODPOW. 36

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Wszystko jest jasne i łatwe.Poszukaj dobrze a znajdziesz.
Wiadomość 2 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

tak Ci się tylko wydaje, że alledrogo blado wypada, ale niestety jesteś w błędzie i to wielkim, jeszcze serwisu dobrze nie poznałeś.
Musisz się dobrze rozejrzeć w swoim eBay, a znajdziesz to bez problemu
Wiadomość 3 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

radekzm
Użytkownik
🙂 No właśnie widzę, ze system intuicyjny i prosty w obsłudze. A społeczność czyli forum bardzo pomocne. Nawet mi nie odpowiedzieliście czy to jest możliwe, nie mówią już o jakiś wskazówka w jaki menu mam tego szukać lub w jakim widoku.

Jedyną opcje jaką znalazłem w widoku "kupione" przy przedmiocie to "oznacz płatność jako wysłaną", wszystko fajnie ale nawet nr konta nie ma, adresu nie ma, jakaś paranoja, jak system może na takie sytuacje pozwalać.

I jeszcze mam takie pytanie czy jeżeli mi sprzedawca podał nazwę konta PayPal to będzie bezpiecznie jak mu przeleje poza eBay-em kasę ??? Suma całkiem spora 1600 zl !

Jeżeli jest jakaś opcja i ja jej nie znalazłem a szukałem 4 godziny to mówi samo za siebie i nie trzeba więcej komentować. Już mi nerwy puszczają jak widzę logo ebay. Tak na marginesie jestem programistą i zajmuje się właśnie dużymi serwisami internetowymi i jak widzę bardziej zepsuć logiki nawigacji się nie da, a o błędach i naruszeniach dobrych praktyk można by książkę napisać.
Wiadomość 4 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Przyjacielu jak byś szukał to byś znalazł.Już to co chcesz zrobić ze swoimi pieniędzmi wiele mówi.Nie uzyskałeś odpowiedzi aby Cię zdopingować do poznania serwisu.Weż pod uwagę że Alle to maleństwo przy eBay.Jeśli w każdej sprawie trzeba będzie Cię prowadzić za rękę to nigdy się nie wciągniesz.Na koniec rada - NIGDY nie płać na lewo. masz 99% szans na wtope.
Wiadomość 5 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

radekzm
Użytkownik
Ja nie mówię o wielkości ale u tzw "userfriendly" które jest prawie uniwersalne niezależnie od kraju poza drobnymi wyjątkami.

A tak na marginesie to allegro ma dużo wyższą pozycję od ebay, co mnie wcale nie dziwi porównują moją pierwszą tranzakcje na allegro i na ebay.

I jak widzę uważacie ze jedna z 5 najważniejszy funkcjonalności całego serwisu "zapłać przez PayPal" jest tak ukryta ze bujam się z tym już 3 dni. Ja wiem ze to efekt mojego kliknięcia zapłać przelewem.

"kazekasch" sens w tym ze ja bym chciał zapłacić normalnie ale !!! NIE MOGĘ !!! A jak się pytam jak mam to zrobić to dostaje informację w twoim stylu które tylko irytują a nie pomagają.

Zależy mi na czasie i na przedmiocie więc proszę o precyzyjną podpowiedź.

Panowie wie że po wygraniu aukcji mamy w działaniach -> zapłać teraz i tam wybieramy PayPal ale ja tam źle wybrałem "przelew" i teraz che zapłacić PayPal a jedyne co znalazłem to tylko: Oznacz płatność jako wysłaną.

Więc "kazekasch" napisz gdzie i jak mam to zrobić lub daruj sobie.
Wiadomość 6 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Mozesz zmienic forme platnosci:
1. zadajac od sprzedawcy przeslania rachunku
2. Placac Paypalem wybierajac opcje zaplaty za aukcje Ebay i wpisujac numer aukcji.

Kategorycznie odradzam jednak finalizacje poniewaz:
1. zerowy dorobek sprzedawcy
2. staz czlonkowski tylko 2 miesiace
3. kraj wysokiego ryzyka
4. za duza suma
5. ryzykowny artykul
6. brak gwarancji Paypala jesli otrzymasz w paczce zlom.
**************************************
Wiadomość 7 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Możesz odznaczyć to co zaznaczyłeś.Kilku już Ci odradzało transakcje.Przemyśl to jeszcze raz.Ludzi płaczących na tym forum że stracili kasę było tysiace, a jeszcze więcej ich będzie.
Wiadomość 8 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Ale chamstwo i brak merytorycznych odpowiedzi. Jak się nie wie, to się nie pisze. Mądrale bez wiedzy!
Wiadomość 9 z 37
ostatnia odpowiedź

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Ale chamstwo i brak merytorycznych odpowiedzi. Jak si nie wie, to si nie pisze. Mdrale bez wiedzy!
Wiadomość 10 z 37
ostatnia odpowiedź