anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drugi spor w PayPal - nie da sie otworzyc?

pierzaq
Użytkownik

Na jakiej podstawie nie da sie otworzyc drugiego sporu w PayPal? Albo jak to jednak zrobic?



Po poradzie konsultanta z centrum obslugi klienta PayPal otworzylem spor w PayPal w kategorii "Mój zakup nie został mi dostarczony" na sytuacje, gdy sprzedajacy twierdzil, ze nie otrzymal zaplaty. Wskutek tego sporu sprzedajacy przyznal w koncu, ze otrzymal pieniadze, wiec zamknalem ten spor.



Teraz sprzedajacy nie chce wyslac przedmiotu (mija miesiac od zaplaty).Chcialbym wiec otworzyc kolejny spor i przeksztalcic go w roszczenie. Niestety system PayPal.com nie dopuszcza takiej mozliwosci, a konsultant twierdzi, ze to niemozliwe jesli jeden spor juz zostal zamkniety. Odeslal mnie do pkt. 13 „Umowy z Użytkownikiem usługi PayPal” dostepnej ze strony paypal.com. Przeczytalem Umowe i nie widze tam zadnego zapisu na poparcie twierdzenia PayPala. Napisalem wiec prosbe o wyjasnie do Dzialu Roszczen PayPal (skarga-opdowiedz@paypal.pl) ale milcza, a czas ucieka.



Czy ktos z forumowiczow wie na jakiej podstawie otwarcie nowego sporu nie jest mozliwe albo jak mozna takowy otworzyc?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Re: Drugi spor w PayPal - nie da sie otworzyc?

basia_5
Użytkownik

raz zamknietego sporu nie mozna ponownie otworzyc.
Jest o tym w zasadach otwierania sporu.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Re: Drugi spor w PayPal - nie da sie otworzyc?

channel187
Użytkownik

to mu pomogles strasznie



Ja nie wiem jak otworzyc osobny temat wiec napisz tutaj o swoim problemie moze ktos cos pomoze



ZAKUPILEM GRAMOFONY ZA 700£ ZAPLACILEM ODRAZU CHCIALEM MIEC JE JAK NAJSZYBCIEJ SPRZEDAJACY WYSLAL PO 14DNIACH BYL ZAJAETY PRZEPROWADZKA


PO MIESIACU CISZY OTWORZYLEM SPOR NA PAYPAL


STATUS KURIERA CALY CZAS BYL W DRODZE CHOCIAZ Z LOTNISKA JEST 10MIN DROGI ALE OK


POZNIEJ PRZEKSZTALCILEM W ROSZCZENIE MINELY 2 MIESIACE NAGLE PAYPAL ZAMYKA WSZYSTKO I JA DOSTAJE NAGANE ZE NIMBY OSZUKUJE


A NA STRONIE KURIERA JEST ZMIANA STATUSU NA DOSTARCZONE CZYLI KTOS CUDOWNIE PO 60DNIACH DOSTARCZYL PACZKE TYLKO ZE NIE DO MNIE


SUMARUM NIE MAM KASY 700£ ANI SPRZETU I NIE MOGE JUZ NIC ZROBIC ALE LADNE REKLEMY SA CHRONIMY WSZYSTKIE TWOJE TRANZAKCJE 😞

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź