anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Niedawno udostępniliśmy nową funkcję, pozwalającą na dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego. Teraz możesz kupować na całym świecie, nawet jeśli nie masz karty kredytowej.

Dzięki nowej funkcji Dodaj środki do konta możesz:

• kupować bez karty kredytowej,
• uwolnić się od limitów kart płatniczych,
• łatwiej kontrolować swoje wydatki w Internecie.

Za dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego nie są pobierane żadne opłaty.

Sprawdź szczegóły na stronie https://www.paypal.pl/dodajsrodki.

Zespół PayPal.pl
Wiadomość 1 z 68
ostatnia odpowiedź
67 ODPOW. 67

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

aliaksanderf
Użytkownik
Hej, nareszcie! Bo u mnei nie akceptowalo moja karte, a w banku obiecali ze musi pracowac.

U mnie doszla kasa za jedna noc, wieczorem zrobilem przelew na koncie w mbanku, a rano juz mialem na koncie Paypala... Dziwne.. czy oni w nocy pracuja? 😛
Wiadomość 2 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

anglik01
Użytkownik
Ja tak trochę z ciekawości przelałem w piątek kaskę z mBanku na swoje konto PP - około 12:20 po południu. Zaskoczyło mnie, że potwierdzenie dodania środków przyszło z PP w nocy po północy, równiutko po 12 godzinach. Byłem w pozytywnym szoku 🙂
Wiadomość 3 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Kupiłem pocztówkę i muszę zapłacić nieco ponad 4 Euro. Mój kontrahent z Niemiec nie akceptuje płatności poprzez Paypal. Czy jeśli dodam środki do mojego konta ( lub jeśli mam pieniądze na koncie Paypal ) to będę mógł zrealizować płatność poprzez Przelew Plus ? ( chodzi mi oczywiście o możliwość bezpośredniego przelania zapłaty z konta Paypala)
Wiadomość 4 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

NIE, nie ma znaczenia czy to jest z salda PP czy też z karty - jest to płatność poprzez PP

Zauważ, że większość Niemców nie honoruje PP, ale za to chętnie płaci. Mają głównie PP sprzedawcy co mają po kilka-kilka set tysięcy komentarzy i są to w zasadzie firmy.

Zapłać poprzez paypay
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

nilk_ka
Użytkownik
witam,
czy faktycznie wszyscy otrzymujecie przelew na konto palpay po 12 godzinach? wysłałam środki wczoraj wieczorem i jeszcze ich na koncie nie widzę, a jestem w lekkim stresie,bo przedwczoraj kupiłam rzecz od sprzedającego, który życzy sobie zapłaty w ciagu 24 godzin. fakt, piszą, że środki otrzymam w ciągu 2-4 dni, ale po tym co tu przeczytałam miałam nadzieję, że jednak szybciej...
Wiadomość 6 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Ja doładowywałem kilka razy- może to przypadek ALE JEŚLI:
- w tytule wpłaty wpisałem TYLKO mój unikalny kod (to 3w2q...) to trwało to 2 dni
- jeśli wpisałem ten kod i WSZYSTKIE dane: nick z ebaya, imie mazwisko...(oczywiście bez haseł ?:| to trwało to 18godz.
pozdrawiam
Wiadomość 7 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

nilk_ka
Użytkownik
dzięki! to jeszcze jedno pytanie; czy w polu odbiorca przelewu wpisujesz: "BofA re: PAYPAL PTE LTD" tak jak to podają czy po prostu: pay pal ltd ?
Wiadomość 8 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Tak
Wiadomość 9 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

bart_119
Użytkownik
Jeśli dobrze zrozumiałem to po przelaniu tej pieniędzy na swoje konto PayPal to będę mógł płacić bez posiadania karty?
Dziś przelałem sobie kasę na to konto i zakupiłem gierke z UK jak próbowałem zapłacić teraz przez PayPal to mnie prosiło o potwierdzenie kart kredytowej (zrobiłem to testowo) rozumiem że jak wpłynie kasa na konto PayPal to nie będzie mnie już pytało o potwierdzenie karty kredytowej?
Wiadomość 10 z 68
ostatnia odpowiedź