anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Niedawno udostępniliśmy nową funkcję, pozwalającą na dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego. Teraz możesz kupować na całym świecie, nawet jeśli nie masz karty kredytowej.

Dzięki nowej funkcji Dodaj środki do konta możesz:

• kupować bez karty kredytowej,
• uwolnić się od limitów kart płatniczych,
• łatwiej kontrolować swoje wydatki w Internecie.

Za dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego nie są pobierane żadne opłaty.

Sprawdź szczegóły na stronie https://www.paypal.pl/dodajsrodki.

Zespół PayPal.pl
Wiadomość 1 z 68
ostatnia odpowiedź
67 ODPOW. 67

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

halina-t
Użytkownik
A w jaki sposob z PayPala wybrac pieniądze?
Załużmy, ze chcialam kupic przedmiot, przelalam pieniądze na PayPal, ale nie wygralam aukcji. W jaki sposob wyplacic tamte pieniądze?
Wiadomość 21 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Witam
Potrzebuje rady, w sumie to chce potwierdzic jedna rzecz: zalozylem jakis czas temu konto paypal, konto jest nie zweryfikowane, nie dodadalem karty, mam limit 1950zl, planuje zakupic przedmiot za okolo 360funtow, zmieszcze sie w limicie, ale czy paypal nie zablokuje tej platnosci. (wydaje mi sie ze nie ale rozne dziwne historie slyszalem, musze jeszcze dodac srodki ale chyba z tym nie bedzie problemu.
Wiadomość 22 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

nie powinien zablokowac. Dodaj 360 funtow i wszystko bedzie OK.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 23 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

ibuum
Użytkownik
Czy jesli w przelewie na konto PP w polu nazwa i adres odbiorcy wpisalam oprocz BofA re: PAYPAL PTE LTD tez Danske Bank A/S S.A. Oddzial w Polsce, Warszawa to wszystko bedzie okej? (wiem ze pytanie nieco glupie ;))
Wiadomość 24 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

jest OK oraz rozumiem, że wpisałeś numer identyfikacji przelewu
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 25 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

ibuum
Użytkownik
to cos do wpisania w tytul przelewu? wpisalam 😉
Wiadomość 26 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

m7ln
Użytkownik
Witam mam mega problem. Nie posiadam karty kredytowej, a termin płatności mam na wtorek. W poniedziałek chce wpłacić pieniądze na paypal, ale zauważyłam, że jak tam sie daje, zapłatę za wystawione aukcje ebay to i tak trzeba potwierdzić karte kredytową. Czy może jak będą tam środki na koncie paypal to sie zmieni? Jak zaplacic bez posiadania karty kredytowej? Czy jak minie termin to juz nie bede mogla zapłacić? Pozdrawiam i z góry dziękuję. Lena
Wiadomość 27 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

duris78
Użytkownik
Przeciez limity nie znikaja po dodaniu srodkow za pomoca przelewu wiec nie bardzo kumam hasla "uwolnić się od limitów kart płatniczych". Wplata przez konto nie powoduje usuniecia limitow, jezeli ktos nie zweryfikowal sie poprzez KK. Znajoma 2 razy przelala sobie kase ze swojego konta na PP, kasa na PP pojawia sie szybko ale limity ma dalej.
Wiadomość 28 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Jak zaplacic bez posiadania karty kredytowej?
Trzeba zasilic konto PP zwykłym przelewem, a te limity to jest 1500ZŁ czy coś takiego, suma jaką możesz zapłacic poprzez PP w ciągu roku.
Wiadomość 29 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Ja za pierwszych 10 zakupów zapłaciłem nie mając karty. AMEN
Wiadomość 30 z 68
ostatnia odpowiedź