Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kupno towaru w Niemczech.

Witam. Proszę o odpowiedz w sprawie kupna towaru przed 5 miesiącami na ebay w Niemczech.Towar miał być wysłany na adres w Niemczech jednak nie dotarł na miejsce.Dowiedziałem się dopiero o tym teraz.Czy istnieje możliwość znalezienia użytkownika po im...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ceny przesyłek listownych i paczek z UK do Polski??

Pytanie głownie do osób mieszkających w UK ale nie tylko  Interesuje mnie ile dokładnie kosztuje: -List zwykły do 250 gram -List priorytetowy do 250 gram -List ubezpieczony (kwota ubezpieczenia ok 15 funtów) -List ubezpieczony (15 funtów) priorytet ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 45339 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze o pomoc!!!

witam, jestem nowym uzytkownikiem serwisu ebay i jestem zainteresowany kupnem malego sprzetu do tatuazu na wyjazdy do domow do klienta. I moje pytanie brzmi, czy kupowanie w innym kraju dokladnie UK jest bezpieczne i czy moglibyscie mi cos poradzic. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 437 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zawyzona wartosc paczki z USA - clo + Vat help!

witam Zakupilem na ebay.com uzywany wzmacniacz zapco studio 500 , zaplacilem 426 $ plus 75$ za wysylke , sprzedawca wyslal poczta USPS jako prority , wczescniej napisalem zeby wyslal jako gift (prezent ) , po 9 dniach dostalem zawiadomienie z urzedu ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6202 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka

Witam, czy przesyłka "US Postal Service Priority Mail International" ma ubespieczenie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 190 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ile idzie przesyłks z USA

Ile maksymalnie może iść przesyłka zwykła z USA?Pytam się,ponieważ zakupiłem film na amerykańskim e-bayu i z tego co napisał mi sprzedający został on wysłany 18 sierpnia.Dzisiaj jest 4 wrzesień a przesyłka jeszcze nie dotarła.Czy powinienem juz się z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 17552 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

lictacja w ostatnich sekundach

Witam Mam takie pytanie. W ilu sekundach licytant jak najszybciej może zdązyć przebić i wygrać aukcję? Mam na myśli czas na odświeżenie przeglądarki ze stroną z aukcją + wpisanie ceny ? W ilu minimum sekund jest się w stanie to zrobić? Z góry dziękuj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania