anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

avantis12
Użytkownik
Prawie po miesiacu od nadania przesyłki w stanach przez usps nie otrzymałem paczki, mieliście taki przypadek, że mimo wszytko przedmiot doszedł, nr mojej paczki LC059675895US można sprawdzić na www.usps.com . to bardzo dziwne ze tak długo idzie co jak zaginęła paczka mogę otrzymać jakaś rekompensatę lub odszkodowanie . Przesyłak nadana w USA typu lc
Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

zawiadom sprzedawce. to on sklada reklamacje i otrzymuje odszkodowanie.
Otworz spor na Ebay lub Paypal i otrzymasz zwrot zaplaty.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

tylko się pospiesz masz 45 dni na PayPal i 60 dni na ebay

jeszcze Ci radzę zadzwonić tutaj w takiej kolejności

1)225481356 (WER Warszawa)

2)225481196 (sekcja reklamacji przesyłek zagranicznych)
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

avantis12
Użytkownik
Dzięki za odpowiedz. Otworzyłem najpierw spór na PayPalu .Oczywiście dzwoniłem na Pocztę Polską informacje ogólna pani mi powiedziała to co już wiedziałem wcześniej ze przesyłki typu LC są traktowane przez pocztę jak zwykłe listy i nie ma możliwości sprawdzenia w systemie co się stało z moja przesyłką. Jutro spróbuje zadzwonić na tą informację dotyczącą przesyłek zagranicznych .Na temat sprzedawcy to od dobrze wie ze paczki nie otrzymałem, ja mu wierze ze wysłał bo ma prawie same pozytywne komentarze i podał numer przesyłki, niemniej jej nie otrzymałem nie wiem czy jest winna nasza kochana Poczta Polska czy zgubiła się gdzieś zagranicą, niemniej mam pytanie jakie są szanse ze odzyskam odszkodowanie jak przesyłka nie jest rejestrowana przez nasza pocztę i zawsze można powiedzieć że ją otrzymam. Jak długo trwa oddawanie pieniędzy i jaka jest procedura formalna. Na szczęście za towar łącznie z przesyłką nie zapłaciłem jakoś strasznie dużo bo ok 100 zł niemniej bardzo szkoda jak by wogule nie doszła. Mam tez pytanie jaka jest szansa ze przesyłka jeszcze dotrze. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam Avanti12.
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

avantis12
Użytkownik
Spór na PayPalu otwarty jakiś czas temu ciekawe kiedy otrzymam zwrot.Po paczce oczywiście ani śladu first class może jest tani ale zupełnie nie opłacalny bo nie ma możliwości śledzenie lepiej Express Mail International. A ten ile max idzie?
Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

aby otrzymać pieniądze musisz podnieść do rangi roszczenia, sprawdź czy czasem termin nie minął, bo z tego co pamiętam, to maksymalny termin od otwarcia sporu do roszczenia wynosi 20 dni, po tym terminie cały spór przepada, a o pieniądzach możesz zapomnieć.
To nie jest jak na alledrogo, że może być otwarty wieki.

First class najgorsza opcja jaka może być, Express Mail "idzie" do Urzędu Celnego do 5 dni, ale na ten rodzaj przesyłki panowie Celnicy mają baczniejsze oko, ponieważ paczkę do domu przywozi kurier poczty czyli EMS / POCZTEX
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

avantis12
Użytkownik
Dostałem zwrot z paypal, co sie z stało z ta koperta z towrem chyba nigdy sie nie dowiem 🙂
Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

dobrze wiedziec ze ta ochrona kupujacych dziala
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź