Wycofanie się z aukcji ebay

Witam, mam problem otóż mieszkam za granicą w Niemczech i niedawno wpadłem na pomysł że kupię zmywarkę. Udało mi się wylicytować jedną 'niestety'. 2 godziny wcześniej napisałem wiadomość do sprzedającego że chcę zrezygnować, ponieważ mój tato kupił mi jedną w prezencie. Zaraz po jej otrzymaniu właśnie 2 godziny wcześniej napisałem tą prośbę. No cóż 2 godziny minęły, wygrałem aukcję (91 Euro) a od sprzedawcy dostałem wiadomość że się nie zgadza i piszę że odda sprawę adwokatowi i sprawa wejdzie na drogę sądową. Pisał coś o kosztach 1000-1500euro. Proszę pomóżcie nie wiem co mam robić. Ostatecznie zapłacę ale wolał bym mieć te 91 euro w kieszeni z tego powodu że jestem świeżo upieczonym ojcem...
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Wycofanie się z aukcji ebay

Ebay dopuszcza mozliwosc anulowania aukcji    

o anulowaniu transakcji poczytasz na http://pages.ebay.pl/help/sell/cancel-transaction-process.html i to sprzedawca musi zainicjowac

Nic ci nie grozi

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wycofanie się z aukcji ebay

Pewny jesteś że nic mu nie grozi?

Ja bym nie był.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wycofanie się z aukcji ebay

Co na to obsługa klienta ebay.de? Sprzedawca niekoniecznie moze byc zainteresowany anulowaniem transakcji bo wysylac taka prosbe o anulowanie musi liczyc sie z tym ze ebay uzna to za problem z winy sprzedawcy i gorzej oceni jego poziom obslugi

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź