anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

USPS Priority Mail International- dziwny status

Witam Wszytskich.

19.03.2018r  wysłano do mnie przesyłkę z USA za pośrednictwem USPS Priority Mail International Parcel za kwotę 55$. 

Dnia 21.03.2018r została przetransportowana do Nowego Yorku na JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER . Od tego dnia widnieje status: 

"Processed Through Regional Facility, JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER  
Your item was processed through our JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER facility on March 21, 2018 at 12:50 pm. The item is currently in transit to the destination. "

Najgorsze jest to, że od tamczego czasu status się nie zmienił, co to może oznaczać? Może ktoś wie lub ma teraz podobny problem? Na stronie PP pisze że towar wysłano (o czym nie wspomina się na usps). Paranoja.

Z góry dzieki za pomoc.

 

PS> próbu kontaktu z usps to jakaś porażka totalna. Nigdzie nie ma maili kontaktowych tylko jakieś durne formularzze które nawet nie działają przy próbie przesłania.

 

Pozdrawiam

Paweł

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Dot.: USPS Priority Mail International- dziwny status

Jak nie masz konta PayPal, to zarejestuj się i pisz przez formularz pomocy do nich podając numer transakcji uzyskany z Ebay z prośbą o otwarcie roszczenia z eskalacją w związku z tym, że nie otrzymałeś przedmiotu.
Wiadomość 11 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: USPS Priority Mail International- dziwny status

Nie umiałem znaleźć żadnego formularza który by dotyczył mojej sytuacji ale napisałem do nich za pomocą tego komunikatora . Czas na odpowiedź jest niby wydłużony z powodu koronowirusa. Ciekawe czy coś w ogóle mi pomogą
Wiadomość 12 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: USPS Priority Mail International- dziwny status

Możesz też anulować płatność od strony wydawcy karty - chyba będzie szybciej 

 

Proponuje znaleźć tranzakcje z karty - i zadzwonić do banku 

Wiadomość 13 z 13
ostatnia odpowiedź