anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

USPS Priority Mail International- dziwny status

Witam Wszytskich.

19.03.2018r  wysłano do mnie przesyłkę z USA za pośrednictwem USPS Priority Mail International Parcel za kwotę 55$. 

Dnia 21.03.2018r została przetransportowana do Nowego Yorku na JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER . Od tego dnia widnieje status: 

"Processed Through Regional Facility, JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER  
Your item was processed through our JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER facility on March 21, 2018 at 12:50 pm. The item is currently in transit to the destination. "

Najgorsze jest to, że od tamczego czasu status się nie zmienił, co to może oznaczać? Może ktoś wie lub ma teraz podobny problem? Na stronie PP pisze że towar wysłano (o czym nie wspomina się na usps). Paranoja.

Z góry dzieki za pomoc.

 

PS> próbu kontaktu z usps to jakaś porażka totalna. Nigdzie nie ma maili kontaktowych tylko jakieś durne formularzze które nawet nie działają przy próbie przesłania.

 

Pozdrawiam

Paweł

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

USPS Priority Mail International- dziwny status

to znaczy ze przesylka zostala odprawiona. Teraz albo czeka na samolot albo juz leci. Najdalej za ok. 7 dni powinna zostac zeskanowana w Warszawie jesli leci. Jesli czeka na samolot to moze potrwac. Czasami dosc dlugo

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

USPS Priority Mail International- dziwny status

Mam dokładnie tak samo od 01 maja
Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

USPS Priority Mail International- dziwny status

Moja od 11.06 też przebywa na lotnisku JFK, myślę, że sprawa się wkrótce ruszy bo zaczeli latać do US
Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

USPS Priority Mail International- dziwny status

Ja mam taki status od 03.06.2020 I dalej nic nie ruszyło
Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

USPS Priority Mail International- dziwny status

Coś się zmieniło w twojej przesyłce?
Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

USPS Priority Mail International- dziwny status

U mnie niestety nic dalej ISC Jamaica NY od 10.06 , sprzedający mówi , żeby czekać , ale chyba rozpocznę procedurę zwrotu pieniędzy. Kompletny paraliż USPS w Stanach 😞 . Do tego to przesyłka EMS prority express za 90$. A żeby było smieszniej to w tym samym dniu wysłano mi z US zwykły list first-class , który dotarł po 30 dniach ;).

Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

USPS Priority Mail International- dziwny status

Ja chciałem założyć spór jednak nie mogę ponieważ czas na jego zakładanie skończył mi się 3 tygodnie temu choć paczka miała dość do 4 sierpnia, pisałem w tej sprawie do ebaya . Odpowiedź dostałem taką że mam się nie martwić i zgłosić się do sprzedającego by ten zwrócił mi pieniądze. A sprzedający mi już przestał odpisywać xd
Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

USPS Priority Mail International- dziwny status

Reklamuj poprzez PayPal masz na to 180 dni , nawet jak płaciłeś kartą kredytową to i tak transakcje ebay idą poprzez PayPal jako gośc. Ebay ma ten numer transakcji w bazie , moga Ci go podać i zglaszasz roszczenie do PayPal normalnie poprzez formularz pomocy. 

Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

USPS Priority Mail International- dziwny status

O super dzięki. Muszę w takim razie najpierw poprosić ebay o numer transakcji a później uderzyć w paypal?
Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź