anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ta sama sytuacja w przypadku mojej przesyłki. W kilka dni przyjechała z USA na Okęcie i jak kamień w wodę, status ten sam, co u wszystkich. Jest ponoć "w doręczeniu" od 8.12, dziś mamy 20.12. Chętnie przyłączę się do zbiorowej skargi.

Wiadomość 121 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czy ktoś wie w ogóle z kim się tam kontaktować?
Paczka została wysłana 16 listopada 2017 roku z Florydy, zaś 23 listopada już była w Warszawie na lotnisku Chopina. 
I tak już od miesiąca i paru dni sobie tam jest.

 

Problem w tym, że USPS stwierdził, że oni mogą pomóc tylko na terenie USA i że proszę się kontaktować z miejscem, w którym ta paczka aktualnie jest. Tu pojawia się problem. Bo gdzie jest?

 

Lotnisko mówi, że ma wiele sortowni, obsługa celna nie ma własnego kontaktu, poczta polska nic nie wie.

Pozostało czekać? Czy ma ktoś może magiczny numer do sortowni na lotnisku?

 

Dodam, że przesyłka i malutka i leciutka i tania. Nie wiem od czego zależy ten czas oczekiwania...

Wiadomość 122 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam!!

Zróbmy coś z tym.

Moja irytacja sięga już zenitu.

Czy ma ktoś jakieś namiary telefon/mail cokolwiek. Aż nie chce się myśleć jak to wszystko działa w tej Polsce.

Moja paczka bunkruje gdzieś już 21 dni.

Wiadomość 123 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam,

 

mam podobnie. Moja paczka została wysłana 7.12. z SF , 15.12 mam status departed Okecie Warsaw i od tego czasu cisza.

Miał to być prezent pod choinkę 😞

Na PP jest status-paczka w SF i oni twierdza, że nic nie moga zrobic, bo paczka nie została zeskanowana w PL.

Jedyne co mozna ponoc zrobic, to nadawca moze zlozyc reklamacje do USPS.

Obdzwonilam tez Urzedy celne, ale podobno paczkami zajmuje sie UC Poczty Polskiej a jesli paczka nie jest zeskanowana to jej nie znajda!

 

Pozostaje reklamacja do USPS i czekanie?

 

 

Wiadomość 124 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja dzisiaj złożyłem reklamację do USPS.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wiadomość 125 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Jej! W końcu otrzymałam wiadomość co się dzieje z moją paczką!

 

...

wróciła do USA...

...

Mało tego, dowiedziałam się, że była na poczcie (oczywiście nie mojej rejonowej, tylko kilka dalej) oraz że była próba doręczenia (brak awizo, brak smsa ani telefonu).

 

Oczywiście reklamacji złożyć nie można, bo reklamować może tylko nadawca!

 

Śmiech przez łzy.

Wiadomość 126 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

A była adnotacja na e monitoringu, że została zeskanowana przez PP?

 

To jest jakieś nieporozumienie! Wydali tyle kasy na modernizacje placowek, pozwalniali sporo osób i tyle. zmienił się wygląd okienka jakość obługi coraz gorsza. Tam gdzie kiedyś było 6 okienek - teraz są dwa z czego jedno nieczynne!

Jak zadzwonicie na infolinie, to pierwsze co się dowiecie, to to, że powiniście zglosic odbiorniki radiowo- telewizyjne i oplacic abonament. Nie da się tego nawet pominąć.

Poczta Polska powinna odrazu skanowac paczki, ktore opuszczają lotnisko, ale tam nikogo nie ma oprocz dostawczego samochodu, ktory rozwozi paczki jak leci do roznych placowek, a dopiero potem zastanawiają się co z nimi zrobić. Nadal jednak nie skanują paczek.

Czy my żyjemy w średniowieczu?

 

PS. Moj status paczki nadal bez zmian.

Wiadomość 127 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam. Mam identyczny problem z USPS. Od 19.12.17 system pokazuje że przesyłka jest na Okęciu w Warszawie. Dzwoniłem do Poczta Polska ale oni nic wiedzą. Sprzedający skontaktował się z USPS i mówi mi tylko że paczka jest w Warszawie i muszę czekać. Szlak mnie trafia. Miał być prezent na święta i nie mam go. Poczekam jeszcze trochę i jak nic się nie zmieni to idę na Policję. Nie będę więcej tracił nerwów i czasu.

Wiadomość 128 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam!

Zdobyłem takie oto numery do:

Działu Rozdzielni Przesyłek Listowych w obrocie zagranicznym 22 5481358, 22 5481457, 225481356

 

Dzwonie do oporu - narazie bez skutku ale może komuś innemu się uda.

 

Pozdrawiam poirytowanych

Wiadomość 129 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czy może Pani podać nr telefonu, pod którym dowiedziała się Pani o statusie swojej przesyłki? Podobnie, jak innych, szlak mnie trafia, że 90% podróży paczka przemierza bezpiecznie i przede wszystkim sprawnie, dociera do Polski, po czym prawie już na miejscu się ślad się urywa.

Wiadomość 130 z 439
ostatnia odpowiedź