anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Infolinia poczty polskiej. Mają numer na stronie.
Proszę się uzbroić w cierpliwość, gdyż ja oczekiwałam na swoje połączenie 48 minut...

Wiadomość 131 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Infolinia poczty polskiej nic nie wie. Dodzwoniłam się na ten pierwszy numer do sortowni, ale to jest do listów wychodzących z kraju.

 

Drugi numer do paczek i listow przychodzących z zagranicy- nikt nie odbiera.

Wiadomość 132 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja mam podobną sytuację 05.12 moja paczka dotarłą do Warszawy i jest w doręczeniu również na adres warszawski. Pytałam o nią na okolicznych pocztach, dzwoniłam na infolinię, dziś też napisałam na skargi i reklamacje zagraniczne, ale boję się żeby jej nie odesłali do USA. Cz ktoś się gdzieś dodzwonił i uzyskał informacje o swojej przesyłce, bo nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić.

Wiadomość 133 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

mam również ten sam problem...

miał być prezent dla samego siebie na swięta, a ja nadal czekam

 

 

Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 7, 2017 at 12:47 pm. The item is currently in transit to the destination.

Status In-Transit

December 7, 2017 at 12:47 pm

DEPARTED

WARSAW, POLAND

Wiadomość 134 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

dodatkowo nadawca mojej paczki około dwóch tygodni napisał mi coś takiego 

Międzynarodowe zamówienia zwykle trwają od 2 do 5 tygodni. Ponadto śledzenie USPS czasami opóźnia się lub zatrzymuje, gdy paczka opuszcza Stany Zjednoczone.
Prosimy o kontakt z lokalnym biurem pocztowym, ponieważ czasami przechowują paczki.

czyli wychodzi na to, że paczki są w Polsce

albo nie 😕

Wiadomość 135 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Chyba jestem na chwilę obecną rekordzistą jeżeli chodzi o czas lądowania na Okęciu, 8 listopad. Ale jutro będzie dzwonione..

Wiadomość 136 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Niestety nie - moja przesyłka wylądowała na Okęciu UWAGA: 28 PAŹDZIERNIKA!!!

Obdzwoniłam wszystkie możliwe numery nikt nic nie wie. PP uważa, że przesyłka jest w Polsce uznawana za najzwyklejszą ekonomiczną choć w Stanach była śledzona przez cały czas i jak już wyląduje w Polsce to status dalej się nie zmienia i pozostaje mi czekać, gdyż reklamacja też mi nie przysługuje (to nie jest "Rka"). Dziwne, bo jak ostatnio korzystałam z takiej formy przesyłki to była śledzona aż do momentu doręczenia. Do jasnej ... płacę za usługę to oczekuję, że zostanie ona wykonana, a zostałam najprawdopodobniej okradziona. Sprawa skończy się prawdopodobnie na policji, bo moja cierpliwość już się skończyła.

Wiadomość 137 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Pytanie jest następujące, czy policja wgle będzie chciała kiwnąć palcem

Wiadomość 138 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dzis po raz kolejny dzwonilam na PP. Pani powiedziała, że paczki nie ma w PL, chociaz według USPS 15.12 opuściła Okęcie.

Pani nie jest w stanie powiedziec jak to mozliwe, ze paczka od 7.12 gdy wyleciala z SF do dnia dzisiejszego moze znajdowac sie w powietrzu?!?!?!? Bo skoro nie ma jej w PL a wyleciała z SF to gdzie jej szukac?

 

Otrzymałam kolejny numer telefonu do sortowni paczek: 225481130 Jesli komus uda sie tam dodzwonic, to dajcie znac!

Mi od 2 dni się nie udało.

 

PS. Pani twierdzi, że paczka ekonomiczna z PL do USA idzie do 7 tygodni, więc zasugerowała, że tak samo może być w drugą stronę. Tyle, że w PL spedza chyba 6 tygodni a w USA max 1 tydzien.

Nie wiem jak to się ma do sytuacje tej osoby, która opisała wyżej w poście, że paczka 8 listopada opuściła Okęcie- wychodzi na to, że łącznie to już ponad 9 tygodni.

 

BRAK SŁÓW!

Wiadomość 139 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Mamy bardzo podobny czas

 

Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 7, 2017 at 12:43 pm. The item is currently in transit to the destination.

 

Moja przesyłka ma spora wartość.

 

Śmiech z tego wszystkiego, ktoś gdzieś nawala albo jest to celowe działanie.

Wiadomość 140 z 439
ostatnia odpowiedź