anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Wczoraj odebrałem paczkę. Od 13.11 Okęcie. 09.12 kontrola celna jeden dzień. Poniedziałek odebrałem.
Na Okęciu to nają rozmach
Wiadomość 111 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

21.11. Zakup

Od 01.12. Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 1, 2017 at 3:04 pm. The item is currently in transit to the destination.

.

.

.

Żal!!!

Dam znać jak coś się zmieni...o ile się zmieni

Wiadomość 112 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Proszę się uzbroić w cierpliwość. Moja paczka leży gdzieś między Okęciem a WER od 20.11... Z tego co śledzę forum ostatnio rozładowano paczki z 13.11. Brak słów.
Wiadomość 113 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja mam ten status od 20.11. także proszę się uzbroić w cierpliwość... 😞

Wiadomość 114 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Paczka nadana z LA  05.12.2017 Insured Priority Mail International. Na trakingu USPS wszystko utkneło na Okeciu 12.05.2017 i cisza. Kiedy dzwonię do poczty polskiej oni twierdzą, że w systemie mają, że paczka wyszła z NY i do nich nie dotarła. Generalnie jak u Barei. Jedni twierdzą że przesyłka w Polsce a drudzy, że jeszcze nie. Co tu robić? 

Wiadomość 115 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Wszyscy mamy ten sam problem  a konkretnie paczka podróżuje przez cały świat w maks 5 dni natomiast jak trafia do Warszawy okęcie to jakby wpadła w czarną dziurę!!! Otrzymujemy na trackingu informację iż opuściła Lotnisko okęcie w oryginale:"Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 7, 2017 at 1:42 pm. The item is currently in transit to the destination." Oznacza to że jest prztrzymywana przez te łajzy na okęciu cholera wie czy kradną te przesyłki czy je chowają albo może zapominają.  Odpowiedź jest prosta nieudolność polskiej poczty **bleep** system albo zatrudniają złodzieji. Ja nie zamierzam im odpuszczać i złożę doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Jestem z Wrocławia jeśli ktoś chce się przyłączyć zapraszam, czym więcej osób tym lepiej. Najwyższy czas żeby ktoś się tą komunistyczną instytucją zajął.

Wiadomość 116 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

ale dotarła? w ogóle?

Wiadomość 117 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czyli dotarła tyle że praktycznie po miesiącu?

Wiadomość 118 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja od 8 Listopada leży na Okęciu, z milą chęcią się dołączę

Wiadomość 119 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam wszytkich!

Moja przesyłka również utkneła gdzieś na Okęciu i gdzieś tam bunkruje już od 07.12.2017.Co tam sie dzieje ?

 

Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 7, 2017 at 12:43 pm. The item is currently in transit to the destination.

Wiadomość 120 z 439
ostatnia odpowiedź