anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No i jeszcze jedno zróby wykaz ile przesyłek zjadło na poczcie powiedzmy że liczmy od czerwca br.

Jak na razie u mnie jedna przesyłka.

 

Wiadomość 301 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Łajzy z WER Zabrze dobroły mi sie do przesyłki będzie i stosznie i smiesznie.

A propos ostatnio pochwaliłem GSP - ups to był błąd 

Aktualnie od 19 lipca przesyłka utknęła w Amsterdzamie - ani drgnie

Ale spokojnie już wystąpiłem o zwrot kasy, zaraz zrobię roszczenie poczekam jeszcze 2 dni zresztą termin dostawy 26 a dziś 23 ...

Więc długo czekac nie trzeba będzie.

Przesyłka z chin po mieś wypłynęła ... 

Czyli zabawnie pełnym ryjem

 

Wiadomość 302 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No i Pieruny trzymają ... idzie juz tydzien i ani drgnęło.

Trafiło na Hasiok i ... już.

A nie mówiłem że będzie smiesznie.  

Wiadomość 303 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Odświeżę temat, święta się zbliżają, liczyłem że może paczuszka dojdzie, ale na bank się przeliczyłem, sytuacja identyczna jak inne na przestrzeni lat.Wg trackingu usps 4 dni z Miami przez Frankfurt na Okęcie, od
14.12 - Departed. Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 14, 2019 at 10:20 am. The item is currently in transit to the destination.
Na stronie PP tracking kończy się jeszcze na Miami dwa dni wcześniej. I bądź tu mądry człowieku (albo lepiej cierpliwy). Ktoś ostatnio przerobiło coś takiego? Ile to trwało? Dodam że w międzyczasie zamawiałem rzecz że Szwajcarii, rzecz zamknie się pewnie w granicach 3 tygodni, przesyłka ekonomiczna ale w pełnym trackingu, oczywiście najwięcej zajęły oba UC
Wiadomość 304 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dziś pojawiła się Wer Warszawa, czyli tak naprawdę dopiero dzisiaj doszła paczka do nas, po 7 dniach od rzekomego lądowania na Okęciu. Potwierdza to tezę, że Usps na pałę wklepuje dane do trackingu.
Wiadomość 305 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Z moja jest jeszcze inaczej..od 16.12 tkwi na lotnisku kennedy w new york 😕
Wiadomość 306 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Przynajmniej uczciwie podeszli do sprawy.Jest gdzie jest, a paczki faktycznie latają raz na tydzień. Teraz okres świąteczny, więc pewnie trochę Ci się przeciąganie. Plus jeżeli wartość paczuszki większa, to potem ze 2 tygodnie na cle.
Wiadomość 307 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No właśnie paczka z przedmiotem o wartości 600zł. Czyli najpierw wyślą mi z celnego żeby zapłacić cło i vat i dopiero wyślą dalej do mnie?
Wiadomość 308 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Jak nie będzie za duży gabaryt paczki, to może się prześliznąć i nic nie będziesz płacić. Mi się tak kilka razy udało, chyba że trafisz na nadgorliwca, to 23 %VAT i cło kilka procent, w zależności co to jest. Ja zamawiam głównie statuety które sporo ważą i niestety zazwyczaj mi domiar walą 😕
Wiadomość 309 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Jak sprawdzić, czy przesyłka RR248016084PL dotarła do USA? Klientce USPS odpowiedziało, że przesyłka, która opuściła Wawę 26 listopada nigdy do USA nie dotarła. Koszmar!
Wiadomość 310 z 439
ostatnia odpowiedź