anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

daj znac co udala ci sie ustalic

 

Wiadomość 231 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Cóż, nie doczekałem się mojej paczki z dnia 8 listopada. Dzisiaj PayPal zwrócił mi pieniądze. Pozdrawiam wszystkich czekających 😆

Wiadomość 232 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka póki co od 2.03 kisi się na okęciu (według trackingu USPS... Poczta Polska pokazuje, że paczka wyleciała z Nowego Jorku i leci niby już 5ty dzień)

LZ545029935US

 

Ciekawe ile zajmie im doręczenie tego do mnie...

Wiadomość 233 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Cyt.:"

umnie to samo , jakiś kur__a horror co oni sobie nie mślą . od 12.02.2018 w warszawie i stoi."

 

Ty chyba żartujesz, minęły raptem trzy dni, a ty w jakąś dziką histerię wpadasz. Spójrz ile ludzie czekają, po kilka tygodni! Moja paczka jest rzekomo na Okęciu od 10 lutego, a dziś mamy 21 marca, a nadana była 29 stycznia,  więc o co tobie chodzi, bo nie rozumiem? Poczekaj cierpliwie, widziłaeś kiedykolwiek jak wygląda sortownia? Jak ty po trzech dniach w takim nerwowym stanie jesteś, to co zrobisz po dwóch tygodniach? lol

Wiadomość 234 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witajcie, mam następujący problem:

2 maja zamawiałem paczkę w US i szła do mnie USPSem. 8 maja wszedłem w tracking i przesyłka była już w Polsce na Okęciu. Tymczasem dziś z samego rana (14 maja) wszedłem w niego ponownie i... paczka wczoraj dotarła rzekomo do Chicago.... Tracking PP kończy się z kolei 6 maja na wysłaniu paczki z Chicago. Jakieś teorie na temat tego co się stało i co powinienem począć?

SHU_1526282358160-820.png

 

SHU_05j7yp.png

Wiadomość 235 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

HEJ, ja zamówiłam prezent ze Stanów 18.04 według trackera od 22.04 jest na warszawie okęcie i nic się nie zmienia od tamtej pory, wiele z was pisało że 3 tygodnie trzeba poczekać ale 3 tygodnie niestety już mineły  i nie wiem co mam zrobić oczywiście poczta polska umywa ręce bo według nich tej paczki nie ma w ogole na terenie polski.

Wiadomość 236 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja przeysłka wylądowała na Okęciu 23 kwietnia. I od tego czasu nie daje znaku życia.

Wg tracking USPS dotrała tego dnia na Okęcie i gdy się z nimi kontaktowałem, to powiedzieli, że oni wywiązali się ze swojej części umowy i dostarcyzli paczkę do kraju przeznaczenia.

Niestety Poczta Polska twierdzi, że ww paczki nie otrzymała w związku z czym mam składać reklmację w USPS... 

Wiadomość 237 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja przesyłka wysłana została z USA 20.12.2017. Do niedawna informacja na stronie USPS była taka: "Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on January 3, 2018 at 9:40 am. The item is currently in transit to the destination." Obecnie serwis jest niedostępny. Z tego co widzę powyżej , tak długo chyba nikt nie czekał.

Wiadomość 238 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

To chyba zaginęła albo ktoś ją dzwigną ...

 

Wiadomość 239 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja przyleciała z San Francisco do Zurychu linią lotniczą Swiss (godzina wylotu zgadza się z FlightRadar24 i można łatwo śledzić gdzie jest samolot), następnie od razu kolejnym lotem Helvetic Airways z Zurychu prosto do Warszawy.

 

Po 5 dniach niepewności dzisiaj została przyjęta w WER Warszawa, przeszła kontrolę celną i już jedzie do mnie 😉

Wiadomość 240 z 439
ostatnia odpowiedź