anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Plus Mateusz też tak miałem było długie nic że wyszła z Florydy po czym 29 stycznia wskoczył mi dwa zdarzenia jedno z dnia 25 stycznia wysyłka z Frankfurtu drugie z 26 Warszawa Okęcie. A paczki jak nie było tak nie ma naprawdę nie patrz na tracking z usps bo paczki w Polsce nie ma. Jak się pojawi w serwisie po to będzie dopiero w kraju
Wiadomość 221 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

W takim razie czekam dalej, niebawem wypadnie miesiąc od wysyłki. W trackingu poczty polskiej wciąż ostatnie zdarzenie to wysłanie z Nowego Yorku 17 stycznia. Fajnie by było jak by w końcu przyszła... Bo nie wiem kiedy występować o zwrot kasy jako że towar nie dotarł, i czy zamawiać to samo od innego sprzedawcy z inną metodą wysyłki. Jak to jest że chińczycy potrafią wysyłać paczkę FedExem za 20$, czyli ciut mniej niż kosztowała mnie wysyłka przeklętym uspsem? 

Wiadomość 222 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Na założenie sprawy na paypal masz 180 dni. Generalnie czytając to forum ludzie dostawali paczki nieraz po ponad miesiącu od pozycji w trackingu usps że paczka jest na Okęciu. Ja jestem w ciągłym kontakcie że sprzedawca jeśli paczka nie pojawi się do tego piątku ma zgłosić sprawę na usps. Jeśli paczka się nie pojawi do końca lutego ja zgłaszam to na paypal.
Wiadomość 223 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Cześć,

 

Na pokrzepienie dla czekajacych:

 

Status paczki z USA od 8 stycznia pozostawał bez zmian.

2018-01-08 12:37 In Transit to Destination, The item is currently in transit to the destination as of January 8, 2018 at 12:37 pm.

 

Nagle, status zmienił się od razu na placówkę PP. Bez żadnych zmian po drodze.

2018-01-31 14:23 UP Warszawa XX, Postal notice - item can be collected at the post office

 

Niestety to tyle dobrego, bo na kolejne 3 paczki z USA czekam od 18 stycznia. Wszystkie utknęły na statusie z Okęcia i nic się nie dzieje.

 

Czekam też na 3 przesyłki nierejestrowane z UK. Wysłane 9 stycznia, do dzisiaj ani śladu. Możecie podzeilić się doświadczeniem jak to szybko dochodzą Wasze przesyłki z UK? Spisać je już na straty czy jest Waszym zdaniem szansa, że gdzieś zalegają i ktoś je kiedyś odkopie...?

 

 

Pzdr

Wiadomość 224 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Kamień z serca, dzisiaj moja paczka ruszyła z Warszawy dalej. W końcu pojawiła się w trackingu poczty polskiej. Co ciekawe sprzedawca zdawał się faktycznie mieć jakieś wieści ze strony USPS, odpisał mi chwile wcześniej ze paczka powinna niebawem ruszyć, tak się też stało. O ile nie zaginie po drodze spodziewam się jej jutro lub w poniedziałek. 

 

Tego samego życzę pozostałym oczekującym.

Wiadomość 225 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka wysłana z USA 31.01 od 6.02 podobno na lotnisku w Warszawie , no cóz trzeba czekać bo wartość ponad 400$. Chore jest to że paczka z usa do pl idzie kilka dni a potem w polsce kilka albo kilkanaście razzy dłużej......

Wiadomość 226 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ok szybki ubdate i finał mojej historii. Paczka niby na Okęciu od 26.01 w ubiegły poniedziałek sprzedawca zgłasza sprawę przez usps. Okazuje się że paczka leży sobie w Philadelphii we wtorek informacja iż paczka zostaje wyslanannajszybszym lotem do pl. Paczka w środę rano zarejestrowana w wer Warszawa. W czwartek trafia do Wer Zabrze dziś oclona jest już u mnie. Nie wierzcie w tracking z usa. On jest tylko poglądowy. Paczka jest nadal w usa jak w moim przypadku A tracking pokazuje że była już w Wawie. Reklamujcie na usps to wiele daje oni mają swój wewnętrzny tracking do którego nie dopuszczają klientów i tam pisze dużo więcej.
Pozdrawiam życzę szczęścia i mam nadzieję że wasze paczuchy podobnie jak moje dojdą bezpiecznie.
Ps. Zwracam honor poczcie polskiej to nie wasza wina 😉
Pps. To był mój ostatni zakup w usa.
Wiadomość 227 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

witam mam podobny problem z przesylka co zrobic cze dzwonic na sortownie w wawie lub odezwac sie do upsp czy jednak poczaekac do terminy 22 lutego gdzie maksymalnie do tego czasu przesylka miala byc u mnie za pomoc z gory dziekuje 

Wiadomość 228 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czekaj cierpliwie i nie trać wiary.

Wszystkie paczki na które czekałem dotarły (3x USA). Czas oczekiwania na najbardziej opóźnioną wyniósł 33 dni (od dnia nadania, z czego 3/4 czasu w systemie wisiała na statusie z Okęcia, a pod żadnym numerem telefonu nikt nic nie wiedział - WER Warszawa, Lotnisko, Infolinia).

Dotarły też 2 z 3 nierejestrowanych z UK.

Wiadomość 229 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

umnie to samo , jakiś kur__a horror co oni sobie nie mślą . od 12.02.2018 w warszawie i stoi. Juro probuję u naczelnika !!

Wiadomość 230 z 439
ostatnia odpowiedź