anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka się znalazła dokładnie miesiąc po dotarciu na Okęcie  (05.12.2017) została przekazana do doręczenia i jest już na poczcie do odbioru może pozostałe paczki, które w podobnym czasie doleciały do Warszawy też będą już doręczone. Poza tym moją już widzę na stronie poczty polskiej w śledzeniu przesyłek wiec sprawdzcie swoje może też już będzie się coś wyśwetlać

Wiadomość 151 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dzięki za informacje. Może jest jakieś światełko w tunelu...

Pozostaje czekać.

Reklamacja na USPS polega na tym, że Poczta Polska ma 17 dni roboczych na odpowiedz. Wczoraj składliśmy.

Więc nic innego nie pozostaje, jak czekać.

Wiadomość 152 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dzisiaj coś się ruszyło 🙂 Pierwszy raz od trzech tygodni paczka zmieniła status i teraz jest:
Processed Through Facility
POLAND
Your item was processed through a facility in POLAND

Wiadomość 153 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No i mam już paczuszkę w domu. Od momentu kiedy paczka została przyjęta przez pocztę polską została dostarczona w 1,5 dnia. Wcześniej 3 tyg na lotnisku.

Wiadomość 154 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja wyleciala z Nowego Yorku 23 grudnia I na tym sledzenie na usps sie skonczylo 😞 Natomiast sledzenie poczty polskiej to : nadanie I wyslanie 12 grudzien z Los Angeles. Poczta twierdzi, ze przesylka do nich nie dotarla. Usps zeby kontaktowac sie z poczta w swoim kraju. Yhhhh
Wiadomość 155 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czyli okazuje sie, że paczka musiała być gdzieś w pobliżu Twojego domu, skoro tak szybko dotarła po zmianie statusu. Chyba podjade na pocztę najbliższa i zapytam. Moja tez opuściła Okęcie 15.12. Wiec moze tez sie doczekam na dniach.
Wiadomość 156 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Olaxb12r , załamuje się, jesli twoja 15.12 "opuściła" Okęcie,a jeszcze jej nie dostalas, To moja ktora ma taki status z 04.01...... swiadczy o tym ,ze mam uzbroic się w cierpliwość i z 3tygodnie, na spokojnie,
Wiadomość 157 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Michalkawali dostał swoją paczke przedwczoraj, a jego paczka tez opuściła Okęcie 15.12.
Przeczytaj sobie posty wstecz i zobaczysz, ze nie ma reguły. Niektórzy czekają po 1,5 m-ca i nic.
Wiadomość 158 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam!

Trwajcie w wierze i nadzieji.

Moja paczka się odnalazła dzisiaj w WER Warszawa ale od 07/12/2017 bunkrowała nie wiadomo gdzie.

Generalnie słożyłem skargę na skargi@poczta-polska.pl, otrzymałem odpowiedź że moja skarga cytuję "Przekazuję zapytanie klienta, które nie posiada charakteru skargi." i przekazują ją do uslugi.pocztowe@poczta-polska.pl.

Po dwóch godzinach od otrzymania wiadomości nagle się odnalazła w WER WARSZAWA.

 

Początkowy stan

Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 7, 2017 at 12:43 pm. The item is currently in transit to the destination.

 

Dzisisejszy stan

January 12, 2018, 1:14 pm
Held in Customs
WARSZAWA WER, POLAND
Your item is being held in Customs at 1:14 pm on January 12, 2018 in WARSZAWA WER, POLAND.

 

Obecnie przesyłka pojawiła sie w śledzeniu PP chociaż cytuję:

 

Odpowiedź od PP

Numer omawianej przesyłki ma inny format - rozpoczyna się od litery H, w związku z czym przesyłka taka, jeśli jest doręczana przez Pocztę Polską, najprawdopodobniej traktowana jest na terytorium Polski jako przesyłka zwykła, nierejestrowana. W przypadku przesyłek zwykłych nie ma możliwości ustalenia ich statusu.

 

Czyli przesyła nie powinna być śledzona a jednak jest. Oni chyba sami nie wiedzą co się dookoła nich dzieje(PP).

 

Pozdrawiam czekających.

 

Wiadomość 159 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

A co powiecie o tym? Przesyłka z Indonezji od 25 LISTOPADA 2017, czyli juz ponad półtorej miesiąca wg. trackingu PP jest "w transporcie" z WER Warszawa do Wrocławia... Co w takim wypadku zrobić? Pani w okienku oczywiście jak zwykle pomocna stwierdziła, że reklamacje może złożyć tylko nadawca.

 

Nadanie2017-11-15 10:24International Postal System
Nadejście2017-11-17 13:31JAKARTA MPC
Wysłanie przesyłki2017-11-17 13:33JAKARTA MPC
Przyjęto w Polsce2017-11-25 16:43WER Warszawa
Przesyłka w transporcie2017-11-25 16:48
Wiadomość 160 z 439
ostatnia odpowiedź