anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Daj proszę znac, jak coś się zmieni. Moj status jest identyczny.

Rozumiem, że u Ciebie tez na PP jest status, że jest w USA?

 

Moja pczka to wartość ok 200$, ubezpieczona.

 

Będę próbować dzwonić, może jakimś cudem ktoś odbierze.

Wiadomość 141 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja działam na różne fronty.Jak narazie bez najmniejszych rezultatów.

Moja przesyłka wczoraj znikła  ze strony śledzenia PP za ostatnie 30 dni.

Mam złożoną reklamację do USPS, PP, złożyłem skargę do PP itp.

Największe wyzwanie na jakie natrafiłem w moim życiu - jesli chodzi o przesyłki.

Wiadomość 142 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

no to juz jest hit bo na sledzeniu poczty polskiej w ogóle nie wyszukuje takiej paczki 🙂

Wiadomość 143 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam,

mam dokładnie taką sama sytuacje lotnisko okęcie i przepaść.

po telefonach dosłownie wszędzie, nic nie zdołałem ustalić!!!

 

Dzwoniłem do mediów 

http://uwaga.tvn.pl/kontakt

 Opisałem całą sytuację. Myślę, że im więcej społeczeństwa poruszy ten temat tym szybciej coś się zmieni.

Ludzie przecież to jest PARANOJA!!! Gdzie my żyjemy w EU? Ze stanów w 5 dni a w Polsce miesiącami ?

Telefony albo zajęte albo nieodbierają? Paranoja, a dlatego, że na to pozwalamy!

 

 

Wiadomość 144 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Jestem jak najbardziej za. Napiszę do nich. Proszę również wszystkich z podobnym problemem o zrobienie tego samego bo jak zbierzemy sie w grupe to może coś z tego wyjść. 

Wiadomość 145 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam.

 

Śledzę ten wątek od momentu kiedy zamówiłem swoją przesyłkę z USA. Postanowiłem napisać bo być może kogoś uspokoje moją wiadomością. Zamówiłem paczkę z prezentem 19.12.2017 r. z Nowego Jorku. Było to zamówienie poprzez stronę internetową sklepu. Paczka została wysłana jeszcze tego samego dnia. Numer przesyłki zaczynał się na od liter UA (co było dla mnie dziwne gdyż pierwszy raz się z czymś takim spotykam) - podobno numer ten oznacza,że nie jest to PACZKA tylko LIST. Wysyłka oczywiście poprzez First Class Mail International | USPS (koszt ok 15 dolarów - można było dopłacić dodatkowe 15 za możliwość śledzenia aż do samego domu). Wybrałem jednak opcje zwykłej najtańszej wysyłki mimo iż wartość towaru nie była dla mnie wcale mała. Ryzyk fizyk. Tarcking mojej wysyłki widoczny był tylko na stronie USPS jak i na 17 track oraz alipaczka. Strona PP nic nie pokazywła. 30 grudnia przesyłka wg USPS otrzymała status : "Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 30, 2017 at 4:42 pm. The item is currently in transit to the destination." Od tego momentu zacząłem codziennie sprawdzać statusy na stronie USPS oraz PP. Wczoraj próbowałem nawet dzwonić pod znany tu każdemu numer do sortowni w Warszawie jednak nikt nie odbierał. I teraz najlepsze. Jakież było moje zaskoczenie gdy dziś tj. 05 stycznia 2018 r. listonisz dostarczył moją paczkę w całości nietkniętą. Między 19 grudnia, a dziś jest tylko 10 dni roboczych i paczka najtańszą przesyłką dociera do adresata. Niestety potwierdza się jedno. Paczki lub listy tego tupu nie mają trackingu w Polsce, a strona USPS nie pokazuje już nic innego niż to, że paczka dotarała na Okęcie. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. Życzę aby wasze paczki również dotarył w całości. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 146 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dlaczego nie mogę pisać w tym wątku? Przed chwilą napisałem się jak głupi i nagle moja wiadomość znika 😞 Wg. mojego konta napisałem dotej pory dwa posty. Gdzie jest ten pierwszy? 

 

W takim razie napisze to jeszcze raz. Zamówinie poprzez USPS First Class Mail 19.12.2017 r. - 30.12.201 r. pojawia się na Okęciu i 05.01.2018 r. jest już u mnie w domu. Tracking PP nic nie pokazywał jedynie na stronie USPS można było śledzić, ale tylko do informacj, że dotarła na Okęcie. Numer przesyłki zaczynał się od liter UA - co oznacza list a nie paczkę. 10 dni roboczych i paczka jest u mnie. Mam nadzieję, że wasze też dotrą.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 147 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

dziś na stronie zamówienia otrzymałem informację, że dnia 6.01, że paczka nie została doręczona 

 

Twoja przesyłka nie może zostać dostarczona Według USPS Twoje zamówienie nie mogło zostać dostarczone zgodnie z planem. Skontaktuj się z USPS, aby ustalić kolejną próbę doręczenia.

 

a na trackingu ciągle to samo...

Wiadomość 148 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Cóż moja paczka a w zasadzie chyba list ekonomiczny od 15 Grudnia niby na okęciu. Czekam dalej.

Wiadomość 149 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Również napisałam do programu UWAGA!

 

Moja paczka 15 grudnia opuścila Okęcie. 

 

W piatek minely 3 tygodnie odkad nic nie wiadomo. To jest jakies nieporozumienie!

brak słów na Poczte Polska!

Wiadomość 150 z 439
ostatnia odpowiedź