Rezygnacja

Witam !

 

Piszę, ponieważ chciałbym zrezygnować ze złożonego zamówienia. Jakieś 3 dni temu zakupiłem dwa przedmioty od tego samego sprzedawcy, zadowolony przeszedłem do opcji zapłać teraz, jednak po zalogowaniu wyskakuje błąd i pieniędzy nie da się za żadne skarby przekazać sprzedawcy. Próbowałem już wszyskich sposobów. Odczekałem ponad 24 godziny od ostatniej próby, prosiłem sprzedającego o wysłanie polecenia zapłaty na konto PayPal (powiedział że to nie możliwe), przelałem wiecej pieniędzy na konto i ciągle nic. W biurze obsługi klienta PayPal powiedziano mi, że w takiej sytuacji nawet oni nie są w stanie nic zrobić dlatego jedyne co mi pozostaje to rezygnacja ze złożonego zamówienia. Pierwszy raz korzystałem z usług serwisu Ebay i nie wiem jak mam zrezygnować. Napisałem już dwie wiadomości z takim pytaniem do obsługi Ebaya ale odpowiedzi brak, podobnie głucho u sprzedającego. Czy po porstu nie zapłacić i po krzyku,a może jakoś porozumieć się ze sprzedającym ? Napiszcie proszę.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Rezygnacja

napisz poprostu do sprzedawcy, ze rezygnujesz z zakupu jesli tego nie zrobisz bedzie wisiec na koncie zalegla platnosc

 

on otworzy spor o zwrot prowizji za sprzedane przedmioty, ty to potwierdzisz i finito

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Rezygnacja

Ale czy w związku z tym poniose jakieś koszty ? Byłoby to niesprawiedliwe, w końcu rezygnuje z powodów zupełnie ode mnie niezależnych.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Rezygnacja

Dostałem maila, że otwarto sprawę o zaległą płatność. Nie wiem jak to zaakceptować, potwierddzić ?

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Rezygnacja

Dostałem maila, że otwarto sprawę o zaległą płatność. Nie wiem jak to zaakceptować, potwierddzić ?

 

No to teraz musisz zaplacic, jesli tego nie zrobisz, bedzie wisiec na koncie zalegla platnosc za przedmiot

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź