anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze śledzeniem Royal Mail International Tracked

Witam,
Jakiś czas temu  udało mi się wygrać licytację, która została "wysłana" z Anglii. Przesyłka była opłacona jako Royal Mail International Tracked, według eBay'a nadana 1 kwietnia, ale od tamtej pory status nie zmienił się z "Dodano numer przesyłki". Kontaktowałem się ze sprzedającym i stwierdził, że została już nadana, ale po wprowadzeniu numeru paczki na stronie Royal Mail wyskakuje powiadomienie, żeby wrócić następnego dnia, ponieważ status paczki jest niedostępny. Miał ktoś podobną sytuację z Royal Mail albo sprzedającym? Był to mój pierwszy zakup z Anglii i nie wiem, czy wina leży po stronie Royal Mail, czy też sprzedawca coś kręci. 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Problem ze śledzeniem Royal Mail International Tracked

Sprawdź na stronie poczty polskiej.

Jeśli w spodziewanym terminie paczka nie nadejdzie otwórz spór i nie zamykaj dopóki nie otrzymasz pełnego zwrotu.

Jeśli po otrzymaniu zwrotu spóźniona paczka nadejdzie to wtedy możesz zapłacić  sprzedawcy metodą którą wskaże po potrąceniu ewentualnych twoich kosztów związanych z tą zapłatą

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem ze śledzeniem Royal Mail International Tracked

Obecnie przesyłki do UK i z UK do Polski pocztą idą 14-20 dni.Po tym terminie można spokojnie otworzyć spór.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź