anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Witam
Kupiłem w USA syrene do pojazdu uprzywilejowanego.
Cena syreny: 199,99$
Wysyłka: 44,45$
RAZEM___244,44 $
Paczka znajduje się w odprawie celnej czy coś takiego...
Obdzwoniłem cały świat i mam nr magazynowe i kontakt z celnikami 😄
Jle doliczą mi vatu i czegoś tam do tej przesyłki ???
Wiadomość 1 z 33
ostatnia odpowiedź
32 ODPOW. 32

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

world.of.books_tms
Użytkownik

Pytanie tylko czy kolega zaplaic paypalem.

Wiadomość 11 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

djprzemas
Użytkownik

ZAMNIETA ZOSTAŁA SPRAWA Z EBAY BO ONI NIC NIE MOGA PORADZIC PODOBNO.


eBAY JEDNYM SŁOWEM MNIE ZLAŁ i tyle.


Pley pal nie płaciłem. Gdybym zapłacił play pal to nie było by tu tego posta.


Co gorasza to mój 1 zakup na allegro.


Zgłosiłem sprawe na policje.


Ignoruje juz odpowiedzi od mattia 101  outlet


Przestrzegam...

Wiadomość 12 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

No to juz wiemy w czym tkwi problem.


 


Po 1 primo:


NA EBAY ZAWSZE PLAC PAYPALEM


Po 2 primo:


NA EBAY ZAWSZE PLAC PAYPALEM


i po 3 primo:


NA EBAY ZAWSZE PLAC PAYPALEM


 


To podstawowa zasada w tym portalu. Szkoda ze musiales stracic tyle kasy zanim sie z nia zapoznales.


Zycze powodzenia w odzyskaniu pieniedzy.


Pozdr.

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 13 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Czy Urząd Celny zawiadamia adresata o zatrzymaniu paczki?


Pytam, bo od 3 tygodni czekam na kupioną z Anglii lampę. Sprzedawca ma same pozytywy i nadal je dotrzymuje, więc nie podejrzewam go o oszustwo. Podejrzewam za to lepkie ręce naszych pocztowców lub o przetrzymanie paczki przez celników.


To już druga rzecz, którą kupiłam z Anglii i  która nie doszła. Za pierwszym razem przgapiłam termin na reklamację w Paypalu, ale tym razem czekam jeszcze 3 dni.

Wiadomość 14 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

funnyflov
Użytkownik

Witam!


Chciałam zapytać jak wygłada kupno rzeczy ze Stanów jak przelać pieniążki?? możliwy jest przelew pocztowy ?? i o ile wiecej to kosztuje ?? czy sa jakies wieksze problemy jeżeli chodzi o ciuchy ??

Wiadomość 15 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Chciałam zapytać jak wygłada kupno rzeczy ze Stanów jak przelać pieniążki?? możliwy jest przelew pocztowy ?? i o ile wiecej to kosztuje ??


 


tutaj płacimy tylko i wyłącznie paypal'em


 


czy sa jakies wieksze problemy jeżeli chodzi o ciuchy ??


 


doprecyzuj pytanie


 


 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 16 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

hadrian*2011
Użytkownik

witam, jesli moge poradzić ..nie ma sensu dzwonic po całym świecie tylko wystarczy  do Urzedu Celnego, który paczkę prześwietla. Nie ma żadnego cła dla przesyłek indywidualnych, bedacych tzw iloscia nie komercyjną.


Przedmiot musiał byc zatrzymany ze wzgledu na jego ewentualne mozliwosci "wybuchowe" bądź podejrzenie przemytu. Numer przesyłki winien identyfikowac przewożnika-spedytora, posiadającego własną agencję celną...ta ostatnia w twoim imieniu zadziała w U.Celnym.


pozdro


 

Wiadomość 17 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

mpacha
Użytkownik

Kolego Serekt mam podobny przypadek ;/


Jak skończyła sie twoja przygoda z "giftem"??


Jak wybrnąc z tej sytuacji, produkt faktycznie był uzywany, dodatkowo jest po naprawie gwarancyjnej "refurbished"?

Wiadomość 18 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

unlivedpol
Użytkownik

Witam, kupilem w stanach ostatnio organy uzywane za 1500zł (czyli jakies 500$), dzisiaj do mnie doszly tyle ze nie odebrałem bo kazali sobie dopłacic 500zł cła. Czy jest to mozliwe ze 1/3 wartosci mi doliczyli jako cło/podatek? Przeciez to jakies kpiny chyba zwłaszcza jeśli jest to używana rzecz, nawet bez oryginalnego opakowania, po prostu same klawisze.. Czy da sie cos z tym zrobic? Jakos odwołać?

Wiadomość 19 z 33
ostatnia odpowiedź

Re: Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Dzień dobry!



Mam podobny problem. Zakupiłam używane trudno dostępne perfumy w Kanadzie u sprzedawcy indywidualnego. Placiłam pay palem. Sprzedawczyni wysłała mi to drogą morską niestety ( cena na oko sugerowała raczej zwykła lotniczą ale mój błąd że nie dopilnowałam tego) poczta kanadyjska informuje, że przesyłka może iść do 6 tyg to 42 czyli 3 dni przed wygasnieciem terminu do założenia sporu. Boję się że przesyłka nie dojdzie i chciałabym założyc spór po tych 6 tyg ale jednocześnie chciałabym sprawdzić czy to gdzieś nie zalega w UC. Tak czy inaczej nie wiem jakto zrobić czy miasta mają przypisany jakieś urzędy czy musze mieć nr nadania? Jak dotąd nie dostałam żadnej informacji od urzędu o czym kolwiek. w sumie bez sensu bo to ma prawo iść tak długo ze przypuscmy ze przyjdzie po 6 tyg i zalegnie w urzedzie... moze tak być.. z drugiej strony strach mam że nie dostane tego w ogole wole sie ubezpieczyc i przed uplywem 45 dni zalozyc ten spor potem jest chyba 20 dni na wyjasnienie tego...

Wiadomość 20 z 33
ostatnia odpowiedź