anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka z USA do Polski przeszła przez Polskę i zatrzymała się w Niemczech.

Witam.

Zamówiłem kapelusz z USA. Został wysłany First Class. Paczka szybko doleciała do Polski. 6 października o 10:26 PM jest departed z Polski a minutę poźniej o 10:27 PM jest departed z Cologne w Niemczech. O co chodzi ??? Była w Niemczech, doszła do Polski i znow pojechała do Niemiec  ????  NR. wysyłki :

UA926490252US

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Paczka z USA do Polski przeszła przez Polskę i zatrzymała się w Niemczech.

Dodam tylko jeszcze, że od ostatniego statusu w Niemczech mineło już 2 tygodnie i cisza -_-

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA do Polski przeszła przez Polskę i zatrzymała się w Niemczech.

moja przesylka szla juz przez Brazylie gdxzie przeszla przez celnikow ale w koncu po 2 miesiacach dotarla do Polski, inna poszla do ghany ale okazlo sie z enadeszla z Warszawy, inna poszla do filipin i zaginela, inna do Sudanu i zaginela.

 

Bywalo ze wracala do Niemiec

 

 

Niw wiem czy to pomylki w skanowaniu czy tak sobie te przesylki wedruja....

 

Tak czy inaczej, otworz spor jesli nie otrzymasz

 

Notabene: na first class zarowno poczta USA jak i Polska nie przyjmuja reklamacji. Rowniez na small box oraz small envelope flat rate.

Te przesylki padaja czesto pastwa zlodziei jako ze wiedza oni iz poczta nie ma nad nimi zadnej kontroli newet ze "wie" gzdie sa wg. sledzenia ktore nie zawsze podaje prawde celowo lub w wyniku pomylki komputerow

**************************************
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA do Polski przeszła przez Polskę i zatrzymała się w Niemczech.

A kontaktowałeś się w tej sprawie z kurierem? Ja zawsze mam jakąś obawę przed kupowaniem z zagranicy, robiłem to kilka razy i też mi jedna paczka szła kilka tygodni. Dopiero jak napisałem do sprzedawcy i kuriera to w końcu dotarła do mnie. W Polsce to wybieram paczke w ruchu i zawsze jest ok, a tak to nigdy niewiadomo.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź