anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Int Mail - przesyłka z Chin do Polski

Mam zapytanie. Czy po nadaniu paczki (w Chinach, Int Mail) tracking działa od razu? czy jak to stwierdził sprzedający trzeba odczekać 2-5 dni?
Troche mnie zirytował człowiek, bo zaznaczył na aukcji że wysłał paczkę po czym po otwarciu sporu raczył nawiązać kontakt i podał mi numer trackingowy, który działał od razu, ale co z tego skoro był do UK a nie do mnie (podejrzewam że celowo wpisał inny numer). Później napisał że musieli pomylić się na poczcie i wyśle paczkę jeszcze raz (jak wiadomo nikt nie naraża się ot tak na koszta, więc traktuję to jako ściemę), podał mi nowy numer trackingowy który nie działa. I nie wiem czy mam czekać aż "uaktywnią" ten numer, czy koleś mnie w jajo robi. Dodam że pierwszy numer działał w dniu wysłania paczki.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Re: Int Mail - przesyłka z Chin do Polski

numer dziala od razu a najpozniej wieczorem w dniu nadania a nastepnego dnia na 100%.


Numer wprowadza do systemu komputer polaczony ze skanerem wiec uaktualnienie nastepuje natychmiast.


 


Odczekaj nie dluzej niz 60 dni i otworz spor, sadze ze po 3 tygodniach mozesz byc pewien ze paczka nie nadejdzie.


Ebay zwroci ci pieniadze.

**************************************
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Int Mail - przesyłka z Chin do Polski

Spór już otworzyłem po tym jak nic się w ogóle nie odzywał po wpłacie kasy. przed wczoraj podał mi numer który dzisiaj dalej nie działa. A ten pierwszy który byłna UK normalnie chodzii są już 3 pozycje na nim. Bardziej mi zależy na przedmiocie niż na zwrocie kasy...

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Int Mail - przesyłka z Chin do Polski

Wysłał paczkę, mam sprawny numer na Polskę, ale coś chyba padła strona trackingu bo się zawiesza i po jakimś czasie w końcu wywala że zły numer.
Mam pytanie. Jeśli on wpisał że towar warty 20 funtów i jest to GIFT, to podczas kontroli celnej w Polsce puszczą ją normalnie czy będą chcieli potwierdzenie zakupu i zapłaty? Bo towar kosztował 30 funtów z gratisową wysyłką... I wtedy jakby się im coś nie zgadzało to cło + podatek. Jak by ta sprawa wyglądała?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Int Mail - przesyłka z Chin do Polski

pamietaj, że raz otwartego sporu nie da się ponownie otworzyć, skoro już otworzyłeś i nie daj Boże zamknąłeś to jesli paczka nie nadejdzie to nie ma możliwości zwrotu kasy


 


zapamietaj, że czas na otwarcie sporu wynosi obecnie 45 dni a nie jak napisał ebajer 60 dni, jest to czas liczony od momentu kliknięcia w kup teraz


 


paczki są otwierane z urzedu, zależy jeszcze w jakim województwie mieszkasz, wtedy płacisz cło + vat,

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Int Mail - przesyłka z Chin do Polski

Pamietam! Ostatnio właśnie zamknąłem spór a później się martwiłem czy paczka dojdzie. Więc teraz nie zamykałem sporu. Mam numer trackingowy, ale tracking w Chinach padł jak narazie i nie mogę sprawdzać paczki.

po 40 dniach jak paczka nie będzie w Polsce to przekształcę spór.
Mieszkam w warmińsko-mazurskim

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź