Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

ebay wprowadza w błąd i zamyka spór przed czasem !

otworzyłem 19 kwietnia spór na ebay.de Od tamtej pory jedyne moje działania to intensywna korespondencja ze sprzedawcą. Tydzień temu dostałem informację o zbliżającym się terminie zamknięcia sporu (90) dni. Dzisiaj chciałem przekształcić spór w roszc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 73 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze sprzedającym z UK - NIE JESTEM LAIKIEM !

Witam. Tak jak w temacie - zaznaczam, że nie jestem laikiem, to ważne, byście mnie Państwo traktowali poważnie.- Mam problem ze sprzedającym z UK. Mianowicie w dniu 11.06 br zakupiłem u niego towar i dokonałem zapłaty poprzez serwis PayPal.plOczywiśc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 51 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomocy!!! Pomyłka czy oszustwo???!!!

Kupiłam wózek ale jeszcze za niego nie zapłaciłam,ponieważ mam spore wątpliwości.Wózek jest do odbioru osobistego.Nie mogę znależć żadnych danych kontaktowych sprzedającego,napisałam maila przez ebay z prośbą o pilny kontakt.Zadzwonił do nas facet,tw...

Deklaracja CN 23

Witam Chciałbym pomóc sprzedającemu na ebay.us co by mnie nasz UC nie ogolił do osttaniej złotówki. Rozumiem, ze deklaracje CN 23 dostanie w biurze USPS gdzie bedzie nadawał paczkę do mnie. Paczka wartości 52$, używane narzedzia warsztatowe."USED" + ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1493 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Doliczanie kosztów

Witam Jestem zupełnie nowym uzytkownikiem i dopiero rozpoczalem kupowanie na ebay.de. no i niestety pierwszy raz coś nie gra. W dniu wczorajszym wygrałem dwie aukcje na łączna kwotę 106.50E + przesyłka (w jednej małej kopercie) Sprzedawca oczekuje od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 164 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ile UC może przetrzymywać paczkę?

Witam wszystkich! pytanie zostało w skrócie zawarte w temacie. Ile mogę czekać na opuszczenie paczki z UC w Poznaniu? Sprzedający (USA) dołączył deklarację celną na zwenątrz paczki oraz dołączył fakturę (ceny się pokrywają). Mam również pytanie dotyc...

Oszust z USA

Zapłaciłem za wzmacniacz na amerykańskim eBayu przelewem, bo sprzedający nie akceptował Paypala. Kontakt się urwał na e-mailu, że towar będzie wysłany następnego dnia. Otworzyłem spór, na który sprzedający nie zareagował. Zgłosiłem sprawę do eBay Cus...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka morska z Californi

Witam e-bajkowiczów  Mam pytanie jak wysłać paczke droga morską z "okolic" californi?? USPS chyba wysyła tylko lotniczo a mi zalezy na cenie wysylki, mniej na czasie oczekiwania. Doma i Polamer tam nie dziłają. ;/ Wysyłki UPS i DHL też drogie. Porad...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mały problem z pierwszymi zakupami

Witajcie !Chciała bym zrobić swoje pierwsze zakupy na ebayu ale napotykam na problem a w zasadzie niepewność. Chcę kupić trzy płyty CD od użytkownika "redtagmarket", cenę za przesyłkę międzynarodową podaję $5.95 Flat Fee. O co chodzi z tym flat fee ?...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 42 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uszkodzony towar

Witam, otrzymałem mój pierwszy zakup na ebay. Kupiony zegarek dotarł do mnie z Singapuru ale niestety jest zepsuty. Napisałem do sprzedawcy który zaproponował, żebym mu go odesłał do naprawy. Wyczytałem w innych postach, że proponujecie wszczęcie w t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 414 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup laptopa w USA

Witam szanowne grono Nurtuje mnie kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi. Kupiłem laptopa z USA za kwotę 140$ wysyłka mnie kosztowała 50$ więc razem wychodzi 190$. Na forum pojawia się opinia że za towary zakupione włącznie z wysyłką za mniej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1297 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z zalicytowaniem aukcji w USA

Witam! Chciałbym zalicytować aukcję http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180666119035&category=70988&_trksid=p5197.c0.m619#ht_500wt_1156 Umówiłem się ze sprzedającym, że umożliwia wysyłkę do Polski, jednak nie jestem w stanie zalicytowa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca pisze coś o złym adresie e-mail

Witam kupiłem pewien przedmiot w serwisie ebay. Po zakończeniu aukcji dostałem mejla od sprzedającego, że w opsie aukcji czy jakoś tak miał podany zły email i przez to nie da się zapłacić przez paypala.A więc wysłał mi ręcznie na moje konto paypal fa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Odstąpienie od zakupu.

Witam. Sprawa przedstawia sie nastepujaco. Kupilem przedmiot na ebayu w UK. Po zakonczeniu aukcji udalo mi sie uzyskac informacje u producenta (nie sprzedajacego) iz przedmiot, ktory zakupilem bede mogl wykorzystac jedynie po przeprogramowaniu u prod...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 111 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań