anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay GSP z USA - kto doręcza w Polsce?

Dzień dobry,

 

16 kwietnia zamówiłem na ebayu towar z wysyłką z USA, wszystko poszło sprawnie. Ale nie jestem w stanie uzyskać jednolitych informacji, kto doręcza te paczki na terenie Polski. Paczka wysłana za pośrednictwem firmy Pitney Bowes. Po rozmowie na infolinii PB uzyskałem informację, że paczki w Polsce doręcza UPS (i nie chodziło o USPS), natomiast wczoraj gdy otrzymałem odpowiedź na wysłany wcześniej email dostałem informację, że "nie wiadomo" i dopiero po wylocie paczki z US będzie mógł to konsultant sprawdzić.

 

Czy to są zwyczajne paczki USPS które doręcza Poczta Polska? Czy tracking UPAA (Pitney Bowes) będzie w Polsce można śledzić, czy paczka zostanie w Polsce zakwalifikowana jako list nierejestrowany i niech dzieje się wola nieba? Bo niestety jest to towar o dość dużej wartości, dlatego się martwię

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Ebay GSP z USA - kto doręcza w Polsce?

Bywa roznie. Jak ostatnio kupowałem z UK gdzie wysylka byla przez GSP to dostalem info, ze dostawa bedzie inpostem do ... paczkomatu, ale brakowalo dokladnego trackingu po wyslaniu przesylki z Uk na stronie inpostu i innych do ktorych linkowal ebay i paypal.

 

wystapilo opoznieniew  dostawie, bylo top przed swietami, w koncu dostarczyli z tygodniowym opoznieniem

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay GSP z USA - kto doręcza w Polsce?

Dziękuję za informację

Moja paczka na chwilę obecną wyszła z centrum dystrybucji GSP. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dotrze. Tylko własnie mam obawy jaką drogą, bo z InPostem to mam cyrki i kurierzy totalnie paczek nie szanują i zostawiają na klatce schodowej...

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay GSP z USA - kto doręcza w Polsce?

to jest caly problem z tym global shipping ze nie wiadomo kto dostarczy, ich numer do sledzenia dziala tylko do centrum dystrybucyjnego.Z centum zabiera ten przewoznik ktory ma miejsce w konterze wiec do ostatniej chwili nie wiadomo kto to bedzie. Moze kiedys bedzie sledzenie z centrum a na razie lepej wysylac normalnie - troche drozej ale pewniej. Coprawda zawiadomia sprzedawce o dostarczeniu ale to wszystko.  Moze masz jakas informacj w moj ebay...  W przyszlosci lepiej drozsze zakupy przesylac Polonezem czy Polamerem (posrednicza z USA i maja dobre sledzenia plus mozna ubezpieczyc a cena to ok $1 za funt morska w 6 tygodni). Napisz wiadomocs jesli moge sluzyc szczegolami - nie sledze tego watku

**************************************
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay GSP z USA - kto doręcza w Polsce?

GSP już od dawna na terenie polski obsługuje Inpost.

Niestety obsługa tego leci na pysk, z informacji na tym i innych forach może wyczytać jakie to ludzie mają z tym problemy ... a są ...

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź