anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

Witam, mam taki problem mianowicie zamawiałem coś z UK, przesyłka została wysłana 7 września Royal Mail International Standard (Small Packets) według ebaya miała być dostarczona między 10-15 września dzisiaj mamy 21, a przesyłki nadal brak kto w Polsce dostarcza takie przesyłiki? Poczta Polska czy może jakaś firma kurierska?

Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

I czy takie przesyłki mają w ogóle numer śledzenia?

Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

to czemu nie otworzysz sprawy, mi kupujący jesli tylko minie wyznaczony termin od razu otwierają sprawy

 

to jest nie rejestrowana priorytetowa lotnicza, którą dostarcza poczta polska, natomiast rejestrowane (signed for) dostarcza kurier GLS, który należy do grupy Royal Mail

Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

Koleś wczoraj po tym jak mu napisałem, że przesyłka jeszcze nie doszła to wysłał mi numer przesyłki Royal Mail tracking który nie działa, napisałem mu, że numer nie działa to mi przesłał coś takiego:

That is slightly concerning, Don't worry too much yet as delivery to Poland generally takes up to three weeks, in the meantime I shall contact Royal Mail and find out for you.

Poczekam do pierwsze października jak paczka nie dojdzie to otworzę sprawę, w ogóle coś śmiesznego, że tyle czekam ostatnio wysłałem do Anglii paczkę 16 września i była dostarczona już 19 września, albo też ostatnio na przesyłkę z Włoch czekałem 3 dni, a ten mi piszę, że taka przesyłka do Polski idzie 3 tygodnie.

Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

NA otwarcie sporu masz jeszcze czas

 

paypal  180 dni

 

1-2 tygodnie  idzie średnio, jedna na 30 przesyłek idzie 3 tygdnie ( AIRMAIL  nierejestrowany)

 

poczekaj do 5 paźdzenika wtedy poprostu - spór przekształć w roszczenie paczka zaginęła....

 

wyslij pytanie sprzedawcy czy wysłał lotniczą czy drogową  (airmail or ground) drogowa nawet 1,5 miesiąca moze iść do PL

 

 

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

Witam.Czy ta przesyłka doszła?Ja mam taki sam problem.Przesyłka zostałą nadana 12.10.2015 i wyszła z Anglii 19.10.2015-tak jest napisane na stronie royal mail-sprawdzanie przesyłek.Przesyłka rejestrowana.I więcęj nie ma żadnej informacji na jej temat.Praktycznie mija 3 tygodnie od wysłania a przesyłki brak.Czekać dalej czy otwierać spór?A przesyłka byłą taka- International Priority Shipping Royal Mail.  Czy przesyłka rejestrowana może zaginąć?Pierwszy raz mam taką sytuację-zawartość przesyłki była spora-około 2000 tys zł.




Z góry dziękuję za odpowiedz.

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

Witam , proponuję założyć spór od razu. Pozdrawiam. Normalna przesyłka kurierska jest rejestrowana i można ją sledzić na stronie poskiej kuriera. Proszę nie wypisywać głupot ,że przesyłka kurierska może iść około 3 tygodni . To absurd. Kurier dostarcza paczkę w 5- 6 dni. Przesyłka wysłana przez Pocztę Polską srednio 7- 8 dni.Pozdrawiam

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

Otworzyłam spór,po czym sprzedający przekształcił go w roszczenie,podał nr nadania paczki i co ja mam teraz zrobić.Paczki nie ma ,nadana 3 tygodnie temu,w Anglii ślad po niej ginie.Ja otwieram spór a sprzedający przekształaca go w roszczenie-szczerze nie rozumiem tego-teraz  jest napisane w statusie sporu,że ja mam złożyć wyjaśnienie,lub zakończyć roszczenie jak mnie satysfakcjonuje odpowiedz ale jak zakończę roszczenie to co wtedy?Przesyłki brak,sprzedający podał nr nadania i tyle,czy jak zakończę roszczenie to otrzymam zwrot pieniędzy?

Z góry Dziękuję.

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

Gdzie dokładnie można śledzić wysyłkę Royal mail. Oczywiście na stronce zero informacji w ikonie tracking
Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z UK Royal Mail International Standard (Small Packets)

Nie kombinuj ROSZCZENIE W PAYPAL i finish ...

Cudów nie ma 

 

 

Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź