anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

Zakupiłem po raz pierwszy w USA model

Nie mogę go nigdzie namierzyć, totalny brak informacji

Do 31.12 jakis slad był, później się urywa

Mam takie informacje na temat mojej przesyłki

Shipped from US Shipping Center to International Destination

Dec-30-13, 20:24 PM, Erlanger

Customs Documentation and Labeling

Dec-29-13, 05:45 AM, Erlanger

Processing at US Shipping Center

Dec-29-13, 05:28 AM, Erlanger

Arrived at US shipping Center

Dec-28-13, 15:14 PM, Hebron, KY 41048

In Transit-Arrived at FedEx location

Dec-27-13, 23:08 PM, INDEPENDENCE, KY 41051

In Transit-Arrived at FedEx location

Dec-24-13, 06:00 AM, BLOOMINGTON, CA 92316

In Transit-Picked up

Dec-24-13, 00:01 AM, BLOOMINGTON, CA 92316

 

I obecne numery przesyłki

Numer przesyłki międzynarodowej:

UPAAA000000040702189

Przewoźnik:
Multiple Carriers
Ta przesyłka została przekazana do InterPost w celu dostarczenia ostatecznemu odbiorcy (nr. LPKEN000000025472847)

Wiadomość 1 z 39
ostatnia odpowiedź
38 ODPOW. 38

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

po pojawieniu sie trackingu ABC=ABCXXXXXXXX&KC=LPKEN0000000XXXXXX8&AN=H1n1M1w1N17 w TrackYouParcel wystarczy wpisać ABCXXXXXXXXX oraz pozostałe dane polska kod pocztowy, pojawią się nam dane o paczce gdzie jest oraz nowy numer listu przewozowego.

Wiadomość 11 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

Ten GSP to jakaś pomyła

Całe śledzenie jest za przeproszeniem g.no warte, nic nie widać nie wiadomo gdzie paczka jest .... Jakieś wpisy z godzinami tyle i nic wiecej co to daje za wiedzę.

 

Po za tym co to jest InterPost ?  (to żaden inPost jak nie którzy tu myślą) to jakaś firma widmo ???

Całe śledzenie na stronce tracking coś tam jest jeszcze górsze bo jest tam na ogół jeden wpis że przyszło i tyle. Nic więcej

 

Mało tego Kasowanie pieniędzy nie małych i nie clenie przesyłek to chyba oszustwo a z czymś takim sie spotkałem. Przesyłka warta 150 $ a przeszła przez cło za kilka $ bo tak w USA 🙂 wycenili 🙂

Ale kasę wzieli ....

Ktoś nas tu robi w niezłego konia ! 

Wiadomość 12 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

@martyna.radzikowska
Witam. Trzeba wpisać wszystkie 53 znaki trackingu w TrackYourParcel czy tylko jakąś konkretną część trackingu?

Pozdrawiam.

Wiadomość 13 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

no właśnie nawet tego nie potrafili zrobić

musisz wpisać to miesko ze środka (te duze literki)

np:

ABC=ABxxxxxxxxx0&KC=LPKEN000000xxxxxxxxxxx8&AN=H1nxxxxxxxxxx7

czyli np: LPKEN000000xxxxxxxxxxx8

Ale i tak wiele nie znajdziesz

Powie ci jedynie że chyba taka paczka istnieje ale gdzie jest 🙂 no cóż ...

 

Na moje posty ebay milczy paypal mówi że nie wie o co chodzi

Sprzedawca sorry ja wysłałem

 

Jakieś **bleep** to wszystko

Trochę mnie to dziwi ? O ile był by to wynalazek allegro to bym to rozumiał ale ebay ?

No cóz wszystko dziś zpsiało

 

Wiadomość 14 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

Jako ciekawosta ja widzę tyle 🙂

Czyli nic

Wyslano ??? 20 ?

Status (czego status ?) 28 ?

cos z eb.jpg

Wiadomość 15 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

No właśnie, u mnie się wyświetla podobny komunikat jak u Kolegi max-bit tylko, że w polu Comment mam wyraz: Arrival, a nie Inbound.

Zaczyna mnie trochę niepokoić w moim przypadku ten komunikat tzn. "Your parcel has been forwarded to the hub in Amsterdam".

Nie zapisywałem wprawdzie poszczególnych komunikatów w systemie "track your parcel", ale z tego co pamiętam kilka dni temu widniał w tym systemie komunikat, z którego wynikało, że paczka już wyszła ze sortowni w Amsterdamie do docelowej lokalizacji. Z koeli na ebay'u w "Shipment details" brak jest informacji, z której by wynikało, że podjęto nieskuteczną próbę doręczenia przesyłki adresatowi.

 

 

Tak na marginesie, z moich obserwacji wynika, że "Status date" to zapis ostatniej czynności jaka została wykonana w systemie "track your parcel".

 

pozdrawiam

Marcin

Wiadomość 16 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

mam pytanie do max-bit czy coś Ci się zmieniłow Twoim liście przewozowym w pozycji coment ??? też mam: Inbound, czy paczka do Ciebie już doszła ???

Wiadomość 17 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

Jestem już tak wkurzona, że nawet sobie nie wyobrażacie. Kupiłam ponad 2 miesiace temu towar w USA i do dnia dzisiejszego cisza. Towaru brak ostatnia informacja o statusie paczki z 30 marca. Napisałam do nich ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Sprzedający nie poczuwa sie od jakiejkolwiek odpowiedzialności. Jakaś masakra ;((( Ostatnio przeczytałam, że paczka może iść nawet do 12 tygodni tylko przy zakupach na e-Bay to jednak mija się z celem. Na szczęście płaciłam przez PayPal także mam nadzieję, że choć tutaj coś się uda zadziałać i jakąś kasę zwrócą. Chyba to był mój ostatni zakup zza oceanu ;(((  

Wiadomość 18 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

JEST OK! Przesyłkę otrzymałem po 13 dniach roboczych  :):):) ( w sumie od momenty wysyłki do otrzymania paczki mineło 20 dni - wliczając weekedny i poniedziałkowe "święto pamięci" w USA) - polecam kożystać z programu Global Shipping

Wiadomość 19 z 39
ostatnia odpowiedź

Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

Witam

Jak na moje to przebili Alledrogo.

Dostałem numer listu przewozowego Multiple Carriers z którego nic nie wynika (nie wiem gdzie sprawdzić status)

Nagle paczka trafia do UPS (brak numeru listu przewozowego).

Naszczęście sprzedawca dobra dusza wysłał mi numer listu przewozowego UPS i tu ZONK!  Miejsce przeznaczenia paczki: US 41025. Czy to znaczy że, ktoś się walną ? Czy może od tego miejsca będzie jakiś inny przewoźnik ?

Kolejne pytanie czy w te opłaty:  importowe oraz Wysyłka i obsługa są już wliczone podatek i ewentualne cło ?


Pozdrawiam

Wiadomość 20 z 39
ostatnia odpowiedź