anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam, dlaczego ktos kto sprzedaje nie ma opinii od kupujacych, ani sam nie wystawia kupujacym?

troche wydaje mi sie dziwne ze ktos kto sprzedaje towary na aukcjach nie ma zadnej opinii do kupujacego, sam zreszta tez nie wystawil zadnej opinii kupujacemu od niego rozne towary. jak jeszcze mozna zweryfikowac sprzedajacego ?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

witam, dlaczego ktos kto sprzedaje nie ma opinii od kupujacych, ani sam nie wystawia kupujacym?

czy przyjmuje zaplate Paypalem?   Paypal weryfikuje a takze gwarantyuje bezpieczenstwo transakchji.  Jesli jednak kupujesz cos drozszego lub po bardzo okazyjnej cenie to kupuj gdzie indziej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

witam, dlaczego ktos kto sprzedaje nie ma opinii od kupujacych, ani sam nie wystawia kupujacym?

czy przyjmuje zaplate Paypalem?   Paypal weryfikuje a takze gwarantyuje bezpieczenstwo transakchji.  Jesli jednak kupujesz cos drozszego lub po bardzo okazyjnej cenie to kupuj gdzie indziej.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

witam, dlaczego ktos kto sprzedaje nie ma opinii od kupujacych, ani sam nie wystawia kupujacym?

Lepiej nie mieć komentarzy niż je kupować
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

witam, dlaczego ktos kto sprzedaje nie ma opinii od kupujacych, ani sam nie wystawia kupujacym?

Bo wtedy nie widzisz ile wystawił negatywów. Nie wiesz czy on np. nie powtarza numeru wyłudzenia kasy, czy kłamania, że nie dostał towaru.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

witam, dlaczego ktos kto sprzedaje nie ma opinii od kupujacych, ani sam nie wystawia kupujacym?

Ja na przykład powiem tak;

Brak importu komentarzy bo ja mam na ebay'u co.uk ponad 800 komentarzy i nie mogę je przenieść.

Mało tego musiałem otworzyć na polski adres nowy login dlatego, że wystawiając je na co.uk musiałem płacić za każdą wystawioną aukcję, a na polskim nie płacę, poza tym dlaczego mam płacić jak sprzedaję w Polsce.

Trzecia sprawa to taka;

że pewnego roku ebay.pl zlikwidował wszystkie stere nieużywane konta,ja miałem dwa i miałem bardzo dużo komentarzy.

Z tego wynika, że nie ja jestem winny braku komentarzy tylko ebay bo wiecznie coś zmienia.

Po czwarte otworzyłem konto firmowe z zerowym kontem komentarzy i  żeby nie mieć problemów z nimi to musiałem na siłę kupować komentarze od ludzi, ale powiedziałem sobie że to jest oszukaństwo i zrezygnowałem z tego konta.

Tyle pieśni, proszę samemu ocenić co jest lepsze.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

witam, dlaczego ktos kto sprzedaje nie ma opinii od kupujacych, ani sam nie wystawia kupujacym?

uwazajcie na sprzedawce iphona xs za kwote 2600 wystepuje jako biuru._6,moj narzeczny kupil ten telefon w dniu 24.11 z konta rafalkow90 i do dnia dzisiejszego nie otrzymał telefonu,co najlepsze dostal od sprzedawcy w dn 24.11.18 link przesylki niby wyslanej ktory pokazywal ze cos zostalo wyslane do Budapesztu,oprocz tego sprzedazwca napisal wiadomosc w dniu 3.12.2018 ze dzis zostanie wyslany,nie chce zwrocic pieniedzy i za kazdym razem mowi ze przelew zrobiony i ma czekac gdzie za chwile bedzie 3 tyg od zakupu i zaplaty,to zwykly klamca i oszust!!!UWAGA na niego

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź