Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Doświadczenia z dpd - NAJGORSZA FIRMA na rynku...

Chciałam prosić o jakieś sugestei, co można jeszcze zrobić w następującej sytuacji: 28.9 zostaje do mnie wysłana przesyłka Colossimo Z Francji.30.9 pojawia się na trakingu informacja "Adres dostawy jest niekompletny i nie możemy dostarczyć Twojej pac...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 150 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę zapłacić za zakupy na Ebay

Chce kupić na ebay kod do xbox live ale gdy dokonuje płatności wyświetla mi się komunikat "płatność nie została zrealizowana, sprawdź szczegóły płatności lub wybierz inna metodę płatności". Wiecie jak to naprawić? Czy ktoś miał już taki problem?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 620 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Strona ebay nie działa?

Próbuję dziś wejść na ebay, obojętnie jaki i ciągle mi się wyświetla:Service Unavailable - DNS failureThe server is temporarily unable to service your request. Please try again later.Reference #11.5e6656b8.1599411708.16f09240 Czy jest jakiś problem, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 492 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de - nie wyszukuje ofert w Niemczech

Witam Mieszkam około 100 km od granicy z Niemcami, więc przeważnie odbieram osobiście (szukam ofert do 100, ew. 200 km od granicy). Swego czasu wszystko działało bez zarzutu, wybierałem interesujący mnie dział, rodzaj oferty (licytacja) oraz ustawiał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 158 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie zamówienia

Hej mam pytanie ponieważ oglądałem sobie procesory na różnych serwisach to patrzyłem również tutaj, i niechcący złożyłem zamówienie na 3 procesory w tym 2 u tego samego sprzedawcy i jeden od drugiego który nawet nie wysyła do Polski, patrzę teraz po ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 230 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zakup gitary w Japonii.

Witam.Czy ktoś z ma wiedzę na temat zakupów w Japonii, a dokładniej o zakup instrumentów muzycznych. Szczególnie zależy mi na gitarze. Czy cło i podatek jest taki sam jak z USA ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1250 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! kupił i nie zaplacił !!

"Klient" z Niemiec kupił przedmiot i nie zapłacił, podobnie inny klient z Kanady. To tylko dwa ostatnie przykłady - a jest ich więcej !! To wprowadza niepotrzebne i uciążliwe zamieszanie. Czy eBay może takich kientów eliminować na zawsze z grona soli...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 387 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprawa oczekuje na rozpatrzenie przez naszych specjalistów (spór i roszczenie)

Witam, to znowu ja i moje pay palowe problemy. Jak już wcześniej pisałam zostałam oszukana i okradziona 11 czerwca tego roku. 15 czerwca zgłosiłam sprawę do obsługi ebaya, a następnego dnia do pay pala. Sprzedający miał wysłać informację dotyczycące ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszukana na ebay.pl

Cześć,Dałam nabić się w butelkę Koreańczykowi na kwotę, którą najchętniej bym odpuściła (110 zł) ale widzę, że mógł oszukać tak wiele innych osób.Pod koniec maja zapłaciłam za zamówienie przelwem zwykłym (nie chciało mi się zalogować na paypal:/). W ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 87 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wielkość przedmiotu a wysyłka

Hej, mam takie krótkie pytanie. Urządzając swój balkon według porad zawartych w takim tekście, chciałam kupić meble na balkon. Znalazłam takie na francuskim ebay. I teraz pytanie: Ze względu na spore gabaryty mebli, czy sprzedający może mi odmówić ic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 146 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

serwer

Cześć, co sądzicie o serwerze Dell T340? Warto w niego inwestować posiadając średniej wielkości firmę?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 66 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z rejestracja

Kiedy proboje sie zarejestrowac na ebay.pl to jest napisane ze moj numer telefonu jest za dlugi chociaz poprawnie go wpisuje. Co zrobic?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 854 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań