Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kupilem i zaplacilem a uzytkownika juz nie ma

Witam Zaplacilem za przedmiot przez PP i minely wlasnie 3tyg od kupna (paczka miala isc 2-3tyg) , nie martwilbym sie jeszcze , ale uzytkownik nie jest juz zarejestrowany na ebayu . Prosze o pomoc co w takiej sytlacji moge zrobic ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 170 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

to jest jakieś chore

dlaczego nie można zmniejszyć kwoty maksymalnej,jaką się zaoferowało!? Przecież rózne sa sutuacje,przez które chciałbym kwote tę zmienić,a tu mi pokazuje,że mogę ją tylko zwiększyć. A może nie wiem jak to zrobić? Może mi jakoś poradzicie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 111 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłaciłam a nie otrzymałam przedmiotu

Witam, Mieszkam w UK i tu zakupiłam przedmiot za 180 ł, przesyłka miała by w jeden dzień od wysłania a dzis mija już 4 a przedmiotu nie mam.Sprzedający dziś wysłał mi maila czy jestem zadowolona .. a ja mu napisałam że jeszcze czekam.On zdziwiony ,oc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 109 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adres wysyłki

Którym adresem się kierować? Tym z PayPal, gdzie w wiadomości o zapłacie coraz częściej mam inny, niż ten z eBay? Wiem, zapytać kupującego też można, ale równie dobrze można przeoczyć różne adresy... -- Heniek http://www.plumowski.eu

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 642 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wygrałem licytację sprzedający chce się wycofać

Wygrałem licytację na angielskim ebayu.Po godzinie wpłaciłem pieniądze za pośrednictwem pay pal.Wciągu następnych godzin sprzedający poinformował mnie,że odstępuje od transakcji ,ponieważ jakiś znajomy proponuje mu podwójną cenę za te przedmioty i że...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 863 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!

BEATA J.!!!! TO OSOBA KTÓRA MNIE OSZUKAŁA!!!!! UWAŻAJCIE!!! TO SIĘ NIEMIEŚCI W GŁOWIE!! była gotowa wystawić mi negatywa tylko dletego,że się spóżniłam z zapłatą o jakieś dwa dni!!!! a potem gdy zapłaciłam okazało się, że nie jest już zarejestrowanym...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 377 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

poszukuję informacji

poszukuję użytkowników mających dobre informacje na temat ebay.pl dokładnie kto to jest ebay polska sp. z o o numery tel z jakiego szczebla i kto w usa decyduje o sprawach ebay.pl jaki jest orientacyjny koszt przejęcia praw i czy jest to franczyza cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 162 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jestem tu nowy . Proszę o pomoc

Witam  mam pytanie chcę zakupić sobie te buty . W Polsce nie moge ich dostać szukałem nawet w większych miastach http://cgi.ebay.pl/NIKE-VANDAL-HI-LEATHER-White-Orange-Navy-dunk-high-10_W0QQitemZ180332403157QQcmdZViewItemQQptZUS_Men_s_Shoes?hash=ite...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 140 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

korzystanie z ebay na dwa konta

Mój ojciec ma konto Ebay i ja chcę założyć swoje. Czy może się coś stać jeśli korzystamy z jednego ip? Powinienem to gdzieś zgłosić? A może nie ma problemu? Czy mogę podać ten sam adres?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 468 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie otrzymanie towaru kupionego w Niemczech.

Witam. Proszę o odpowiedz w sprawie kupna towaru przed 5 miesiącami na ebay w Niemczech.Towar miał być wysłany na adres w Niemczech jednak nie dotarł na miejsce.Dowiedziałem się dopiero o tym teraz.Czy istnieje możliwość znalezienia użytkownika po im...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 303 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pośrednik z Kanaday lub USA

Witam, poszukuję osoby zamieszkałej na terenie Kanady bądż USA, która pomogłaby mi kupić buty w sklepie internetowym ALDO US. Niestety, Aldo nie realizuje zamówień do Polski, więc potrzebuję pośrednika, który mógłby kupić dla mnie wskazane buty a póż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 143 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

NIEMIŁE ZASKOCZENIE ....

NIEMIŁE ZASKOCZENIE spotkało mnie dzisiaj przy wystawianu ponownym aukcji. Te aukcje . które dotychczas były bezpłatne / cena do 1,99 / - dzisiaj naliczono za nie przy wystawianiu po 0,35 zl. Dlaczego ??? - nic nie ma w komunikatach o podwyżce opłat ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 249 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

lictacja w ostatnich sekundach

Witam Mam takei pytanie. W ilu sekundach licytant jak najszybciej może zdązyć przebić i wygrac aukcję? Mam na myśli czas na oświeżenie przegladarki ze stroną z aukcją + wpisanie ceny ? Wilu minimum sekund jest sie w stanie to zrobić? Z góry dziękuje ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 423 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań