Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedający zarządał dopłaty za przesyłkę

Witam. 27 maja br. wygrałem licytację JVC BR-7000ERA VHS Recorder Duplikator, numer przedmiotu: 330434626678. Zapłaciłem za przedmiot dodając 16 euro na koszty przesyłki (taką kwotę zamieścił sprzedający na stronie przedmiotu). 7.06 otrzymałem inform...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 296 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego spada sprzedaż ....

Dlaczego spada sprzedaż na Ebay i na innych serwisach czy to objaw kryzysu ogolnego , pogody , czy powodzi ???? !!!!!!!!!!!!!!! ;-))

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 565 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ile miesiecy mam jeszcze czekac na odpowiedz od eBay Europe?

Czy ktos z Was juz kiedys pisal do glownej siedziby ebaya w Europie ? Wyslalem list na adres : eBay Europe S.a r.l. Attn: eBay.co.uk Legal 22-24 Boulevard Royal L-2449 Luxembourg z prosba o dane adresowe jednego z uzytkownikow, ktory sprzedal mi pira...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 150 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktura PLN

Witam. Mam taki problem. Otóż chciałbym zapłacić za fakturkę wystawioną przez ebay. Faktura jest w polskich złotych. ok ... ale chcąc skorzystać z systemu paypal, nie mogę ponieważ akceptują tylko waluty EURO GBP i coś jeszcze. Karta kredytowa - to s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 49 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limity sprzedaży, moneybookers i inne... Kilka pytań

Witam! Niedawno zarejestrowałem się w serwisie i zaczalem sprzedawać na niemieckiej stronie. Dość szybko sprzedałem pierwsze 10 sztuk towaru i na tym koniec, bo wyświetla mi się info ze jest nałożony limit sprzedaży na moje konto. powiem szczerze ze ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 42 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o kwestie etyczne.

Witam, jestem studentem trzeciego roku administracji na Politechnice Śląskiej i piszę obecnie pracę dyplomową dotyczącą prawnych i etycznych aspektów funkcjonowania aukcji internetowych. Przedmiotem części badawczej mojej pracy są zachowania nieetycz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 136 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Siberian Husky do adopcji

Witam Chciałabym dowiedzieć sie czy jest gdzieś dział gdzie można zamieszczać aukcję z psami rasy husky do adopcji? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 140 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oszukany

Witam wszystkich . Kupiłem na ebay telewizor od uzytkownika elektron 10 i zostalem oszukany poniewaz miał byc to nowy telewizor wszystkim akcesoriami a przysłal mi stary popsuty bez niczego. Teraz nie wiem co mam zrobic dodam tylko ze zapłaciłem za p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprawa o zaległą płatność za przedmiot została otwarta

Mam takie pytanie jak użytkownik da mi ostrzeżenie i będę miał odnotowane to na koncie to już ja to będę miał na zawsze czy to traci ważność po iluś latach? Aby uniknąć odnotowania na Twoim koncie zaległej płatności za przedmiot (i ewentualnych ogran...

Kłopoty z otrzymaniem płatności.

Witam wszystkich! Potrzebuje pomocy bo sam juz nie daje rady z tym wszystkim. Sprzedalem telefon, kupujacy zaplacil zaraz w tym samym dniu lecz jestem w kropce. w momencie kiedy robilem liste sprzedazy telefonu mialem inny, stary adres konta paypal, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie zza granicy

Witam, Jestem nowym użytkownikiem ebayu. Mam jedno pytanko. Czy kupując rzeczy np z Anglii muszę płacić cło ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 493 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

WIOSENNE AUKCJE .....

Wiosenne aukcje pieknych rzeczy do ustrojenia sie na wiosnę -- już są - powinny ruszyć - ale jakoś kupujący jeszcze '' nie zaskoczyli '' czekamy na upały  ~~~~~ KAROLINA SZCZECINIANKA ~~~~~~

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Szukam innych "Zagranicznych Sklepów Muzycznych"

Szukam innych ciekawych zagranicznych sklepów internetowych z płytami CD(Promówkami,Singlami i Albumami)Znacie jakieś? Podajcie linki  Znacie jakieś JAPOŃSKIE i KOREAŃSKIE muzyczne sklepy bo szuakam płyt wydanych w tych państwach.

Autorzy z największą liczbą podziękowań