Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kupowanie na ebay.de

Witam Zachęcam do zapoznania się z ofertą strony importzniemiec.pl . Za jej pośrednictwem w łatwy sposób kupią Państwo przedmioty na ebay.de. Firma zajmuje się płatnością za przedmiot oraz wysyłką towaru do Polski. Polecam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8529 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

silnik do bieżni MT 390 EL zakup

Witam i prosze o pomoc Potrzebny silnik do bieżni model MT 390EL symbol na silniku LMX C8 FPA1 180V 4A. Słabo znam języki i jak by ktoś przypadkowo trafił na eBayu to prosze o kontakt na priva

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 170 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem oszukany przez tzeng_albert - pomocy!!!

Witajcie, sprawa miala miejsce rok temu, zaufalem klamcy i niestety uplynal termin 45 dni. Oszust naciagnal mnie na 560 USD. Sprawa jest w postepowaniu prokuratury ale to potrwa. Administracja serwisu trzymajac sie "zasad" chroni zlodzieja tak, ze ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 117 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

próba wyłudzenia przez kupującego-administracja ignoruje

facet mi pisze że odesłał towar i żąda zwrotu za towar i jego koszty odesłania 13 $ szykuje się negatyw i już jestem pewien że go dostanę w aukcji jest w opcjach zaznaczone : -Return shipping paid by: Buyer od admina dostaję odpowiedź : "Serwis eBay ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 84 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak sprawdzic jak mam email, pomocy

witam wszystkich, mam problem, chcialam sprawdzic jaki mam email na koncie ebay, weszlam na dane personalne (dawno nie uzywalam tego konta) i kliknelam edycja a on mi chce od razu zmienic adres email, nie chce zmieniac bo mialam tam pewne informacje,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3972 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Po wygranej aukcji sprzedajacy sie rozmyslil, POMOCY

Witam, wiec tak, wygralem aukcje (piatek) dostalem maila kiedy chce przyjechac odebrac towar, odpisalem ze wysylam transport ktory dotrze w poniedzialek , gosc najpierw sie nie odzywal(sobota) po czym w niedziele mi napisal ook godz 15. czy jestem pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 421 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prawdopodobnie OSZUST

Witam co mam robic? zostałem najprawdopodobniej oszukany przez uzytkownika "cypisek1233" na konsoli Xbox 360.. przed przelaniem pieniedzy kontak dobry.. brak telefonu tylko... przelalem pieniadze.. i dostałem wiadomosc od sprzedajacego ze paczka zost...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 529 Wyświetlenia
  • 28 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pirwsz strona

Witam ,mam pytanie do bardziej oblatanych uzytkownikow -czy jest mozliwosc zaplaty by byc na pierwszej stronie aukcji. :-x

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszukani przez użytkownika Radziutek 2007

Szukam osób które w ostatnim czasie uczestniczyły w aukcjach Radziutek 2007 jeśli zapłaciły za wgraną aukcję czy otrzymały wylicytowany przedmiot ? Czy normalnym jest że administratorzy serwisu wyczyścili moje konto świadczące o wygranej aukcji po za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

po godzinach ...

ludziska ! czy Wy naprawdę nie macie o czym rozmawiać?? okradli mnie na eBay, jak zapłacić bo nie znam angielskiego, kupujący się nie odzywa, sprzedający nie chce sprzedawać Polakom. czy to serwis aukcyjny, czy dom waryotów ?? 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dziwny e-mail z PAYPAL ...

Otrzymałam dziwny e-mail z PayPal - że za miesiąc zamkną mi moje konto , ponieważ jak piszą '' od 3 lat nie było obrotów''. A jest to nieprawda , bo ostatnia wplata była 28.6.2010. Nie wiem co to znaczy - jestem trochę zaniepokojona , bo to konto PP ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 336 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POMÓŻCIE! Czy ktoś ogląda moje aukcje??

Jestem nowym sprzedającym na ebayu. Nie widzę w podglądzie aukcji ile osób oglądało moją aukcję, w związku z tym nie wiem czy w ogóle ktoś je ogląda, bo jak nie to po co mam wystawiać?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 468 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak kontaktu ze sprzedającym

witam.wylicytowałem telewizor za 1/4 wartościsprzedawca nie odpowiada na mejle,dla tego nie spiesze sie z przelewem.zaraz minie tydzień a sprzedawca sie nie odzywa.płatnośc paypal,za pobraniem lub odbiór osobisty.ile mam czasu na zapłacenie za przedm...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 326 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poszukuję osób z płynnym angielskim oraz znających dobrze zasady EBAY

Jak w temacie. Poszukuję do pomocy osoby handlujące na ebay.com z dużym doświadczeniem, nie muszą się ujawniać na forum wystarczy do mnie wysłać wiadomość priv. Mam problem z którym sam sobie nie poradzę a nie jest to zapewne problem dotykający tylko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 73 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

AUKTIVIA - SLAIDY ......

Może ktos sie zna na tym jak uruchomić ''auktivię '' - mialam dlugo na moich aukcjach slaidy - przesuwające sie - ale znikły i teraz jakos nie umie sobie uruchomic ich ponownie. ~~~ z góry dziekuje za dobra rade ~~~~ KAROLINA SZCZECINIANKA .:-)

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 71 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań