Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

sprzedawca odmówił sprzedania, czy to jest do przyjęcia?

Witam, kilka dni temu wziełem udział w aukcji, okazało się, że byłemy jedynym licytantem. Sprzedawca ustalił cenę "Kup teraz" na 450 zł z jednoczesną licytacją od 100. Gdy zalicytowałem opcja "kup teraz" zniknęła więc wylicytowałem przedmiot za 100. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 73 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysylki miedzynarodowe

jak to jest z wysylkami za granice mam konto na polskim ebay a mieszkam w dani czy spokojnie moze prowadzic w pelni swoje konto

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 29 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kategorie

czy nie sądzicie że nadszedł czas aby eBay zabrał się do roboty i przepracował kategorie - dotyczy znaczów ( zwłaszcza zagranica ) , monet i banknotów i innych też.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kolejność wymiany komentarzy

WitamJakie są ogólnie przyjete zasady wymiany komentarzy na EBay? Czy tak tu jest przyjete jak na Allegro że kupujący wystawia komentarz jako pierwszy, czy raczej sprzedający po dokonaniu płatności przez kupującego wystawia jako pierwszy komentarz ku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 234 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problemy z wyszukiwaniem przedmiotów

Witam, mam problem ebay nie wyszukuje żadnych przedmiotów, cokolwiek bym nie wpisała w wynikiem wyszukiwania jest brak przedmiotów. Czy ktos moze pomóc?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Archiwum ebay

Witam....mam pytanie czy istnieje archiwum aukcji na ebay Archwium takie posiada allegro i jestem ciekaw czy na ebay jest taka mozliwość za odpowiedz z góry dzieki karol xarol@go2.pl

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8480 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z sprzedarzom !!!

Witam mam problem z sprzedarzom jak chce dodać aukcjie to wyskakuje mi zakładka Podtwierdz swoją tosamość oco chodzi

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 39 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak odzyskac pieniadze?

czesc, pisze jeszcze raz moze ktos pomoze mam problem, wygrałam licytacje na przedmiot, zaraz po tym zaplaciłam przez paypal i nic by nie było gdyby.... paczka miala byc wysłana, ale sprzedajacy napisał mi wiadosc ze moze wysyłac paczki w okolicy, a ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1919 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kto mieszka w Warszawie

i może się udać na pocztę przy ul. Świętokrzyskiej i wziąść kilkanaście naklejek CN22, niech napisze na priwa albo z poziomu aukcji. Oczywiście koszty dojazdu na pocztę i wysyłki pokryję.Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 131 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlugo ta tozsamosc bedzieci epotwierdzac ?

Ile mozna czekac ? od wtroku wyslalem wam faxem dokumenty i do dzis mam niepotwierdzone konto. I w ogole zrobcie cos z ta grafika bo tak nasrane macie w tym ebayu ze polapac sie nie mozna ? kto tym zarzadza stivi łonder ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

CO SĄDZICIE O PROŚBACH ...

CO SADZICIE O PROŚBACH innych o ''fikcyjne '' zakupy na ich aukcjach aby mogli uzyskać punkty . Ja stanowczo zawsze odmawiam . Uważam że jest to rodzaj oszukiwania klientów a zdobywanie punktów jest ''pokrętne'' i nieuczciwe. Nie godzcie sie na takie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

forumyabe, gdzie jesteś

forumyabe, gdzie się Ty zapodziała, nie słyszałem Cię na forum od dawień dawna, wziełaś rozbrat z ebay'em?. Odezwij się 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 97 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dziwna sprawa

Wczoraj moja lepsza połowa zachęcona ceną (okazja....) zakupiła dwa telefony samsung avila na aukcji użytkownika smer2010. Dziś sprawdzam i okazuje się, że konta nie ma, aukcji nie ma. Niestety jeszcze wczoraj za te telefony zapłaciła przelewem na ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 149 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań