Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Nikt nie wie gdzie jest przesyłka

Dzień dobry,zamówiłem z UK antyczną szafkę 24 października, do tej pory ona do mnie nie dotarła. W międzyczasie zgłosiłem sprawę do ebay ale przegapiłam czas i sprawa mam status zamkniete. Według danych ze śledzenia przesyłki, krąży ona z Polski do U...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Witam,przychodzę z problemem, o który już miesiąc mecze ebay… Nie są w stanie zweryfikować mojego konta bankowego, a wysłałem już im nawet zestawienie miesięcznych transakcji. Oczywiście zamazuje wszelkie kwoty, bo do niczego im niepotrzebne. Na wyci...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1331 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Karta Kredytowa - trzeba dodawać do konta?

Witam wreszcie udalo mi sie zweryfikowac/zaktualizowac konto bankowe. Jest jeszcze opcja dodania karty kredytowej - czy trzeba to robic gdy na ebayu tylko sprzedaje? Niby pisze ze potrzebne do oplat od sprzedazy ale ebay juz od jakiegos czasu odciaga...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Całkowita blokada konta, bez przyczyny

Dzień dobry,Jakiś czas temu założyłam konto, zweryfikowałam je podając odpowiednie dokumenty, po czym wystawiłam na sprzedaż swoje rękodzieło. Gdy dodałam kolejne dwa ogłoszenia po jakimś czasie moje konto zostało pernamentnie zablokowane. Nie dostał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7790 Wyświetlenia
  • 19 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zamieścić ogłoszenie na polskim ebey?

Dzieńdobry Team ebey jak można się ogłosić na Polskim ebey?Ponieważ mieszkam w Niemczech I chcę podjąć pracę w Polsce w zamian z zakwaterowaniem.Z Uszanowaniem Wioletta

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 14 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze sprzedażą

Cześć, dostałem informację, że na moich ofertach ni da się nic kupić. Pomimo dostępności towaru(aktualnie 2 testowe oferty) klienci przy próbie zakupu dostają komunikat:"Niestety ten przedmiot nie jest w tej chwili dostępny u tego sprzedawcy. Przepra...

marmlo_2_0-1706612624052.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Weryfikacja

Cześć,Powiedzcie mi proszę, jak zweryfikować konto bankowe (tak wiem, trzeba wysłać wyciąg bankowy) jeśli wysyłany jest wyciąg w formie PDF prosto z banku (zero zmian) a mimo to weryfikacja jest odrzucana?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Śmierć właściciela konta

Witam. Sytuacja jak w temacie , tata handlował na eBay i nagle zmarł. Czy jest szansa jako córka żebym mogła ustawić własne konta bankowe i zmienić wszystko żeby było jako moje konto i zachować wszystkie aukcje i komentarze ? Dziękuję za ewentualne o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 144 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

drugi numer telefonu do logowania

Witamczy jest mozliwosc dodania drugiego numeru telefonu, na ktory przychodzi sms do zalogowania? Tak zeby dwie osoby mogly niezaleznie korzystac z danego konta? Ewentualnie jak inaczej mozna ten problem rozwiazac?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 24 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problemy z dodawaniem ofert

WitamJestem tu od niedawna i mam kilka problemów z dodawaniem produktu. Nie wiem jak dodać tą funkcję do oferty jak na zdjęciu. Wszystkie dostępne średnice i długości w jednym miejscu. Jest to bardzo przydatne dla kupujących

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak odnaleźć starą historię sprzedaży?

Ponad 3 miesiące temu sprzedałam pewną rzecz na ebay. Dzisiaj chciałabym wystawić ponownie kolejną sztukę tego samego przedmiotu. Niestety ta aukcja zniknęła już z mojego konta. W zakładce Sprzedane widzę tylko historię z ostatnich 90 dni. Czy to zna...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 568 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Wypłata środków ze sprzedaży eBay -> REVOLUT

Jako, że sprzedałem ostatnio na hamerykańskim ibeju kilka przedmiotów i kupujący zdeponowali kilka dolców na moim koncie sprzedawcy, które oczywiście ibej przekonwertował na euro po swoim dziadowskim kursie, jestem teraz ciekawy co zrobić dalej. Bo ż...

Autorzy z największą liczbą podziękowań