Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

jak to jest z wysylkami za granice

neich mi ktos powie jak to jest z wysylkami i w ogole z komunikacja medialna z firma ebay jesli mieszkam za granica a prowadze polskie konto?????????

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 51 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UK biders only !

Czy jest jakieś racjonalne uzasadnienie że z UK często mają takie zastrzeżenie że wysyłaja tylko na wyspie ? W zasadzie to w wiekszosci przypadków w końcu decyduja się wysłać , ale teraz jedem mi się zaparł i nie chce wysłać do Polski pomimo że wygra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 65 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kategorie - czesci rowerowe

Witam Mam problem poniewaz nie moge znalezc(ebay.pl) menu czesci rowerowych - wszystko w jednym "worku" Natomiast wchodze na ebay.de tam z lewej strony jest wszystko ladnie poszeregowane( np. ramy, kola, lancuchy , korby itp itd) i moge sobie wybrac ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 95 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Platnosc na konto bankowe i zero reakcji

Zaplacilem za kupiony przedmiot wplacajac na konto bankowe i teraz mija prawie miesiac i ani towaru, ani kasy. Czy moge ubiegac sie od banku o cofniecie tranzakcji? Prosze o szybka odpowiedz.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 110 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak aukcja mająca zakończyć następnego dnia zniknęłą?

Witam! Znalazłem rzecz, którą koniecznie chciałem sobie sprawić, była to licytacja. Chciałem zalicytować kilka minut przed końcem, a tu figa. Rano sprawdzałem czy nikt nie podbił ceny, a wieczorem już jaukcji nie było na ebay'u. Jak to własciwie się ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 114 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie dostaję powiadomień!!

Pomocy, nie wiem czemu ale nie dostaje żadnych powiadomień od Ebay, czy to wygram aukcję, czy to ktoś mnie przelicytuje, w ustawieniach dotyczących powiadomień mam je ustawione na informowanie "na bieżąco" Jest jakiś sposób aby skontaktować się bezpo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 192 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Adult only

Witam dlaczego na niektorych aukcjach widzę taki napis: Adult only item - Requires verification o jaką weryfikację chodzi?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Weryfikacja

Witam : ) Mam małe pytanie ,ile czeka się na weryfikację listowną ? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 168 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy mozna zglosic sprawe o oszustwo Niemocowi w Polsce?

Czy moge zglosic na Polskiej policji sprawy o oszustwo na kogos kto mieszka w Niemczech? Czy taka sprawa pojdzie do prokuratury niemieckiej? Kupilismy towar z Niemiec za 700 zl, minelo b duzo czasu i sprzedawca nagle urwal kontakt, wiem ze ma dostep ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 777 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca odmowil wyslania przedmiotu

Kupilem przedmiot , natychmiast zaplacilem przezpaypal a po kilku godzinach sprzedawca odeslal mi pieniadze i odmowil wyslania przedmiotu ,twierdzac ze nie jest na sprzedaz . Kilkakrotnie probowalem otworzyc spor ale ebay go nie przyjmuje ,choc minel...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 85 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rajstopki z ABS

Witam. Poszukuje rajstopek dla dziewczynki z ABS roz 68-74 czyli żeby miały na kolankach,na pupie i na stopach ABS.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 600 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie znaleziono żadnych przedmiotów??????

Witam! Od dłuższego czasu nie korzystałem z ebay-a. Zaś gdy teraz się zalogowałem jedyna informacja jaka pojawia się przy wyszukiwaniu przedmiotów to: „Nie znaleziono żadnych przedmiotów”. Wydaje mi się mało prawdopodobne aby na tym portalu nie było ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 238 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup IC-7000 EXP i brakujące części w paczce.

Witam. Kupiłem krótkofalowkę na Taiwanie nie tanio bo za 1650dolarów plus wysyłka. W opisie "kup teraz" były wymienione części wyposażenia jakie powinny być w paczce. Chodzi o komplet mocowania krotkofalówki w samochodzie. Niestety w opakowaniu nie b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 269 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania