Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Czy sprzedający może zablokować moje konto?

Nie odebrałam wylicytowanego przedmiotu (mebla), bowiem na miejscu (w Niemczech) okazało się, że nie odpowiada opisowi. Dla skomplikowania dodam, że sprzedający przyjął zapłatę a następnie, wobec rezygnacji z zakupu oddał pieniądze. Teraz domaga się ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie oferty i wygranie aukcji

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże uzyskać odpowiedź. Otóż wzięłam udział w licytacji, złożyłam ofertę, ale mimo to nie byłam osobą wygrywającą, bo wcześniej ktoś dał więcej. Cena była już dość wysoka i nie podbijałam dalej. Wyszłam, a po powrocie do do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1136 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedający mnie zablokował ?

Chce kupić (już kiedyś od niego niejedno kupiłem) a tu mi wywala : Seller not accepting your bid Unfortunately, the seller cannot accept your bid on this item. This can happen for a couple of reasons. For example, the seller may be limiting how many ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 895 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z sprzedajacym

Witam szybko wytlumacze moj problem moje pare krokow co zrobilem 1.kupilem przedmiot 2.sprzedajacy wyslal przedmiot ale go nie otrzymalem 3.mowil ze wyslal podal numer przesylki 4.okazalo sie ze przedmiot wrocil do sprzedajacego z nie wiadomych przyc...

Problem z wysyłaniem wiadomości / pytań

Już od miesiąca nie mogę zadawać pytań ani skontaktować sie z żadnym sprzedającym za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat po wysłaniu: "W tej chwili ta funkcja nie działa. Spróbuj ponownie później lub przejdź do strony Mój eBay" I tak codziennie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czas płatności

Wygrałem aukcję i jeżeli sprzedawca nie podał terminu na kiedy oczekuje płatności to według zasad ebay w jakim czasie muszę dokonać płatności ???

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 389 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pomocy

Witam kupiłam na ebay w USA za 800 usd z przesyłką do POLSKI sprzedający wysłał te przedmioty do Pomerani w San Francisko i umył ręce Pomerania chce dodatkowo odemnie za przesłanie przedmiotu 100 usd .Płatność była dokonana Pay pal zgłosiłam sprawę d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

!!!!! sprawa 90 dni mija !!!!!! co dalej??? PILNE

!!!! PILNE!!!!!! kupilem amortyzator rowerowy za 1500 zl z niemiec. przesylka przyszla ale przedmiot okazal sie wadliwy. odeslalem celem naprawy (umowilem sie ze jesli uda się naprawić to odesle widelec jesli nie to pieniadze) teraz dobiega koniec sp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o ocene wiarygodności

Witam Was wszystkich, chciałbym dokonać mojej pierwszej transakcji zakupu - oto link http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220747810979&ssPageName=ADME:L:LCA:PL:1123 Czy może ktoś ocenić czy sprzedawca jest wiarygodny? Pozdrawiam Karol

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 77 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pay pal

witam, zapłaciłam za coś przez paypal ale saldo na paypal mam cały czas takie samo o co chodzi? nie zeszło z konta?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wcześniejsze konczenie aukcji

Mam pytanie co do regulaminu ebaya: czy sprzedający może zakończyc aukcje wcześniej i odwołać wszystkie oferty kiedy tylko mu się chce? (na allegro jeżeli jest złożona jakakolwiek oferta to sprzedający nie moze jej odwolać i zakończyc wcześniej aukcj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czy to oszustwo

Witam Kupilem przedmiot, zaplacilem i ktos skasowal swoje konto. Po skasowaniu konta zniknęły szystkie dane zakupu z mojego konta. Wnioskuje ze to oszustwo. Co mozna zrobic jezeli koles jest z Polski, ebay pewnie nie chroni kupujacych?

Poczta przetrzymuje moją przesyłkę - gdzie mogę złożyć skargę?

Niedawno kupiłam sobie w US gadżet z nowego serialu, nic wartościowego, zwykła ulotka i promocyjna płytka DVD. Zależało mi na czasie, więc skorzystałam z opcji wysyłki ekspresowej, dodatkowo monitorowanej. Do tej pory takie przesyłki otrzymywałam w c...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6804 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania