Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

SPRZEDAJĄCY ODWOŁAŁ AUKCJĘ PO JEJ ZAKOŃCZENIU

Witam! Mam problem,jeśli tak to można nazwać, ze sprzedającym. Wygrałam aukcję za 12 euro. Torba, którą licytowałam średnio kosztuje 100 euro. Po jej zakończeniu dostałam maila od sprzedającego,że torba ma jakieś uszkodzenie itp.i nie chce jej wysłać...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 77 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie bez VAT

Witam, czy moze jakos na ebay majac firme z nipem EU, kupowac bez VAT? Chodzi o to, aby w momencie zakupu kwota, ktora musze zaplacic przez paypal, byla automatycznie mniejsza o podatek? Kupilem cos od anglika na .ebay.co.uk i koles ma prawidlowy num...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1219 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Towar nie zgodny z opisem... Prosze o pomoc

Witam. Trzy tygodnie temu na ebay.co.uk zakupilem przedwzmacniacz ktory widnial jako NEW(other). Aukcja byla w formie licytacji a ja bylem jedynym bidujacym to urzadzenie. Wygralem aukcje natychmiastowo zaplacilem. Po kilku dniach otzrymalem paczke i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak anulować aukcje

wylicytowałem przedmiot ktory okazał sie nie oryginalny.poprosiłem sprzedawce o anulowanie aukcji(wyraził zgodę).za zakup jeszcze nie zapłaciłem.czy mam podjąć jakieś kroki żeby anulować aukcje na swoim koncie??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 717 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

tylko wy doradzicie co zrobić z oszustem

Mieszkam w Anglii i tam też kupiłem telefon Samsung. Gość miał jakieś problemy z Paypalem więc podał mi numer konta, imię, nazwisko i adres. Dokonałem natychmiastowego przelewu na co mam potwierdzenie z banku. Po rozmowie telefonicznej gość powiedzia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 101 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zostałem oszukany

Witam zakupiłem używaną skrzynię biegów,do samochodu skrzynia dotarła,ale jest to zupełnie inna skrzynia niż na aukcji,ten sam model,ale w gorszym stanie co mogę zrobić? nie znam niemieckiego,więc nie dogadam się ze sprzedawcą czy możecie coś doradzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

mam nowe konto, zalozylam konto paypal ale nie moge nic kupowac ,dlaczego??

Witam chciałam kupić na aukcji w stanach(z przesyłka do USA) iphona ale nie moge tego zrobic bo cały czas wyskakuje mi komunikat o wprowadzeniu numeru karty, wpisuje i nic sie nie dzieje.. wciąz wyświetla sie ta sama strona, albo na innych aukcjach z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1678 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wysłaniem pytania do sprzedawcy.

Witam.Chcę się zapytać pewnego sprzedawcę o przedmiot ale gdy biorę opcję ''Skontaktuj się z użytkownikiem'' to potem biorę opcję ''inne'' i nic, a wcześniej wyświetlał mi się napis kontynuuj i pisałem wiadomość. Proszę o pomoc.Z góry dziękuje.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o aukcję.

Proszę o pomoc, wygrałem aukcję z papierem fotograficznym przekonany, że cena dotyczy wszystkich papierów ze zdjęcia, jednak teraz chcę się upewnić iż mam rację, tzn. że aukcja nie dotyczy tylko jednej ryzy. Help.... Link do tej aukcji- http://cgi.eb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo ?

Witam wczoraj zakupiłam iPhona, sprzedający zapewniał, ze wszystko będzie w porządku paczkę miał dostaryczc kurier UPS dzisiaj rano, paczki nie ma sprzedający nie odpisuje, zadwonic nie mogę bo nie ma telefonu, konto jak i aukcja została usunięta. Pi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomocy

witam zakupilam telefon na kwote 900zl i zostalam oszukana sprzedajacy odkad otrzymal wplate przestal sie odzywac co zrobic by odzyskac pieniadze

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 40 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania