Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Historia Konta.

Witam jakiś czas temu wystawiałem przedmoty na sprzedaż ,nie sprzedałam tego a teraz chcę odnalezć te stare aukcje aby je na nowo wystawić ,gdzie tego szukać ,minęło więcej niż 60 dni od ostatniego wystawienia .Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 679 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Dostawa do paczkomatu

Witam. Nie chcę zamawiać przesyłek do domu, bo godziny pracy uniemożliwiają mi odbieranie w domu. Z tego względu zawsze korzystam z paczkomatów, natomiast tutaj takiej funkcji nie widzę. Jest sposób by odbierać nie z domu, a na poczcie czy za pomocą ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8908 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Moge sprzedawać a nie moge kupować ??????????????????? Żart

Moge wystawić przedmiot i sprzedawać a ebay blokuje kupno przedmiotu! To jest jakiś Żart??? Poziom tymczasowego ograniczenia kupowania został osiągnięty.Możesz kupić ten przedmiot wyłącznie, korzystając z opcji Dodaj do koszyka i płacąc od razu podcz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 436 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uszkodzony przedmiot, zwrot pieniędzy

Witam mam problem. Ponieważ kupiłem nowy ekran do telefonu (xperia z1) ekran nie działał tak jak powinien a mianowicie wszystko się rozmazywało ikony napisy zdjęcia itp. ewidentne uszkodzenie ekranu. Sprzedjący kazał mi zwrócić towar. Chciałem tak zr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 554 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie działa rozwiąż problem

WitamKupiłem gre od niemieckie sprzedawcy,gra według opisu jest po angielsku niestety po instalacji okazało się że jest po niemiecku.płaciłem poprzez paypal dlatego chciałem skorzystać z "rozwiąż problem"->"Zgłoś, że nie otrzymałeś(łaś) przedmiotu lu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 322 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zniknęła ikona "zapłać"

Po wybraniu złej opcji płatności (płatność kartą przez telefon) zniknęła mi ikona "zapłać" i nie mam teraz jak przejść ponownie do opcji wyboru płatności i nie mogę zapłacić za kupiony towar. Jak przywrócić tą ikonę? Nie mam konta Paypal.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 660 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy można odzyskać pieniądze przy oszustwie?

PomocyZakupiłem telefon na ebay.plDokonałem przelewu bankowego,Sprzedawca napisał że telefon wyśle jutro rano (dzisiaj), wysłałem rano potwierdzenie ale człowiek sie nie odzywa.1.Co da sie zrobić jeśli jest oszustem?2.Jaka jest szansa na odzyskanie p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 808 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kasa wysłana,brak towaru

Witam! około pół roku temu przeglądałem ebay,nie zamawiałem nic,przeglądałem tylko.dostałem info na paypal,że zamówiłem.Po tygodniowej utarczce ze sprzedawcą stwierdziłem,że zapłacę,dostanę towar itd.Zapłaciłem.Ale sprzedawcy dałem negatywną opinię.I...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 501 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedawca nie wystawił łącznej faktury

Witajcie.Mam taki problem. Kupiłem kilka kart kolekcjonerskich u jednego sprzedawcy. W opisie dostawy było wymienione, że koszt wysyłki dotyczy pierwszej karty, następnych jest 0$. Prosiłem o łączną fakturę już kilka razy, wysyłałem wiadomości - jak ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1191 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak odeslać paczkę do Chin

Witam! Po zrobieniu zakupów w Chinach dostałem niewłaściwy towar, paypal chce abym odesłał towar do nadawcy i wtedy dostanę zwrot. Proszę mi powiedzieć jak najlepiej to zrobić ponieważ paypal chce aby przesyłka była monitorowana online. EMS odpada bo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 18781 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot nieuszkodzonego towaru

Cześć, zakupiłam perukę z chin i wczoraj ją odebrałam, ale po prostu mi nie odpowiada. Chciałabym ją zwrócić do sprzedawcy, ale mam kilka wątpliwości. Otworzyłam proces zwrotu, sprzedający go zaakceptował i podał mi adres do Chin, którego kompletnie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 519 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania