Refundacja zagadkowy produkt

Kupiłem telefon Samsung s7 Edge, przyszedł w oryginalnym opakowaniu z naklejka z numerami imei I S/N. Sprzedany jako uszkodzony a uszkodzenia dwa to pęknięte szkiełko kamery țylnej i problem z ostrością zdjęć. Od początku nie działała moja karta Sim , myśląc że to simlock dałem do odblokowania do serwisu. W serwisie naprawili szkiełko i kamerę ale powiedzieli że jest na czarnej liście zablokowanych telefonów czyli zgłoszony jako zagubiony lub skradziony . Poprzedni właściciel ma rachunek zakupu jako używany w sklepie, używał jednej sieci Vodafone przez pół roku .Zgłosił sytuację do Vodafone ale oni tego nie zablokowali .I teraz telefon jest na czarnej liście, poprzedni właściciel nie chce przyjąć .W jaki sposób mam odzyskać moje pieniądze,
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Refundacja zagadkowy produkt

spór paypal - produkt nie odpowiada opisowi 'posiadał ukrytą wade-zablokowany'

jeszcze domagaj się zwrotu za naprawe .

 

 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Refundacja zagadkowy produkt

Dzięki Sebastian za odp. Czyli nie spór z Ebay tylko z paypal? Do tej pory myślałem ze kwestia tej sprawy do rozstrzygnięć między kupujący a sprzedawca należy do Ebay....
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Refundacja zagadkowy produkt

jak trafisz na 'normalnego' kontrahenta to tak możńa się dogadać ale w wielu przypadkach nie idzie się porozumieć 😕 

 

Jak masz jeszcze możliwość otworzenia przez ebay to zrób przez ebay i tak przekieruje Cie do paypal ale lepiej z poziomu ebay bo będzie ślad Twojej reklamacji .

 

 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Refundacja zagadkowy produkt

nie uważnie przeczytałem Twojego posta , nie możesz walczyć o koszt naprawy , bo kupiłeś telefon jako uszkodzony 🙂
Ale nie było mowy o 'czarnej liście'
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź