anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wystawianie komentarzy po otrzymaniu zakupionego przedmiotu . "Ok" by wystarczyło.

Nie chodzi mi o ilość ale o to,że to zwykłe , krótkie "OK" pozwala wyrzucić dowód nadania. Zawsze pierwszy powinien napisać kupujący po otrzymaniu przesyłki. Dobre maniery to teraz rzadkość.Serdecznie pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Nie wystawianie komentarzy po otrzymaniu zakupionego przedmiotu . "Ok" by wystarczyło.

Wyrzucić dowód nadania ? 

sprzedajesz na ebay , a nie alledrogo , tu może Ci po mięsiącu lub dwóch otworzyć spór o nie doręczenie przedmiotu i co wtedy ? 

Reklamacji nie zgłosisz na poczcie bo nie masz potwiedzenia , i zostajesz bez pieniędzy , bez towaru , i z negatywem .

 

nie zawsze,  jak zauważyłeś że sprzedawca może wystawić tylko Pozytyw i z reguły robi to pierwszy.

Nie wymuszaj , nie używaj przypomnien , nikogo nie zmusisz do wystawienia komentarza , sam również nie wystawaj.

 

Miłego dnia

 

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Nie wystawianie komentarzy po otrzymaniu zakupionego przedmiotu . "Ok" by wystarczyło.

ten sam problem jest na Allegro czy gdzie indziej.

 

 

temat byl tutaj

https://community.ebay.pl/t5/Archiwum/Opinie-od-kupuj%C4%85cych/qaq-p/68235/comment-id/17373#M17373

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Nie wystawianie komentarzy po otrzymaniu zakupionego przedmiotu . "Ok" by wystarczyło.

 Niby dlaczego nie przypomnieć? Ja wysyłam prośbę o komentarz i w większości go otrzymuję.

 

Co do allegro, cóż mi przyszło z komentarzy, kiedy po zmianach wszystkie je skasowano, teraz już tez nie wystawiam bo niby po co? - oczywiście chodzi o allegro.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Nie wystawianie komentarzy po otrzymaniu zakupionego przedmiotu . "Ok" by wystarczyło.

Niby dlaczego ? wyłapiesz pare negatywów to zobaczysz dlaczego ... 

 

 

 

 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Nie wystawianie komentarzy po otrzymaniu zakupionego przedmiotu . "Ok" by wystarczyło.

Zgadzam się z Karpliną. Dlaczego nie przypomnieć ?  Nie napisałem posta by otrzymać rady ale wspomnieć ,że istnieją dobre maniery i jak ktoś do iebie napisze to wypada odpisać ( komentarz za komentarz jako potwierdzenie). Pozdrawiam .

.

 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź