Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

AKtywacja konta ebay

witam, problem mam taki iz dostalem list z kodem aktywacyjnym, dosc dlugo nie korzystalem z ebaya, wiec konta nie aktywowalem, ale na wszelki wypadek zapisalem ten kod na komputerze, teraz zostalem z samym kodem a nie mam listu i nie wiem jakie kroki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 435 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czas dostawy

Witam dlacZego czas dostawy przy zakupionym przedmiocie zmienia sie kazdego dnia o północy o jeden dzien do przodu jest to automatyczne? Bo czekam juz tydzien na przesyłkę i nie wiem co jest grane...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2431 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiany po wystawieniu invoice, adres, koszty wysyłki ?

Dzień dobry wszystkim,jakiś tydzień temu wygrałem trzy licytacje od tego samego sprzedającego (USA). Niestety nie zdążyłem zmienić adresu do wysyłki (z polskiego na amerykański) zanim sprzedający wystawił invoice (z ceną wysyłki do Polski). Od ponad ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 368 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Numer telefonu, a adres rejestracyjny i adres wysyłkowy.

Witam.Mam pewien problem jeśli chodzi o podanie mojego numeru telefonu. Otóż w ustawieniach adresu rejestracyjnego mam zapisany numer telefonu komórkowego w formacie +48 111222333. Wszystko więc ok. Natomiast gdy wchodzę w swój adres wysyłkowy, numer...

Kod potwierdzający tożsamość

Witam, co zrobić gdy otrzymany kod potwierdzający tożsamość wyskakuje jako niepoprawny? Postępuję zgodnie z kluczem zamieszczonym w liście, jednak nie mogę zacząć sprzedaży ze względu na niepoprawny kod, który wpisuję poprawnie. Proszę o pomoc.Pozdra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 378 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dostałem refund i paczkę. Czy muszę oddać pieniądze?

Cześć  Dwa dni temu zgłosiłem, że paczka nie dotarła i ze chcę zwrot kasy. Po jednym dniu dostałem maila, że pieniądze zostały przelane na PayPal i faktycznie tak się stało. Paczka miała termin na 22 grudnia. Dzisiaj rano tj 4 stycznia paczka jednak...

How to contact the company itself ??

How to contact the company itself?? They seems to hide themselves as they wer thieves, or mob member.. No phone, no e-mail to help service, ony categorized questions, as fo trained monkeys capable to answer only limited number of issues?? The claim t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2462 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay i tolerowanie oszustósw

Witam wszystkich, osoba która ma z 3 opini 2 negatywne o braku wysyłki towaru i nie odpowiada na emaile ani nie odbiera telefonu po raz kolejny wystawia resztę nie sprzedanych telefonów. Reklamację są przekierowywane na PayPal , a eBay dalej toleruje...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1926 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Druga szansa

Witam,sprzedający napisał że ie może dać mi mozliwości zakupu drugiej szansy bo nie mam pod tym kontem skonfigurowanego swojego konta. Jak to zrobić - proszę o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1453 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal jak wypłacić pieniądze ?

Witam, Otrzymałem zapłatę w euro na konto paypal. Teraz te euro chciałbym wypłacić na moje konto bankowe w euro.Czy jest taka możliwość ? Pytam ponieważ jak daję wypłać środki, ustwiam konto w euro aby przelać euro to system mi przelicza to na złotów...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2962 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania