Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

ustawienie odbior osobisty a pojawia sie paypal

Witam wystawiam przedmiot w platnosi zaznaczam płatnośc przy odbiorze NIE ZAZNACZAM PAY PAL a pojawia sie komunikat ,,Zgodnie z zasadami eBay funkcje PayPal nie są już dostępne dla tego przedmiot" i nie mozna wystawic pomocy o co chodzi.Nie zaznaczam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 354 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal - firma w Niemczech, adres prywatny w Polsce.

Witam Dostałem z PayPala wiadomość, żeby potwierdzić swoje dane ze względu, że zaraz będzie 1800euro obrotu i muszą zweryfikować.Wysłałem więc skan paszportu.Następnie mam podać adres prywatny. Problem w tym, że mieszkam na granicy polsko-niemieckiej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Gdzie jest moja przesyłka???

Witam. 28 listopada 2017 dokonałem zakupu 1 przedmiotu, wszystko było ok do 05 grudnia. Paczka dotarła do Polski i od tego czasu nie wiem co się z nią dzieję,proszę o poradę, oto linkhttp://www.17track.net/en/track?nums=F104411711290011&fc=0

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 399 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kup teraz.

Witam, wczoraj przez przypadek kliknolem kup to teraz i przedmiot oczekuje na wplate. Pytanie czy jesli nie za place moge zostac obciazony karami finansowymi ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 218 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

OSZUSTWO przy współpracy z ebay?

Kupiłam przedmiot, zapłaciłam, a po zapłacie na stronie ebay pojawił się komunikat (link), że odbierz 30zł na kolejne zakupy. Kliknęłam w ten link i to jest OSZUSTWO! Próba wyłudzenia nr karty kredytowej i danych, aby obciążać ją opłatami co miesiąc....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 254 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo

Uwaga na aukcje https://www.ebay.pl/itm/iPhone-8-Plus-256-GB-NOWY-FOLIA-Space-Grey/232532865462?hash=item362409f1b6:g:B3YAAOSwRbtZ~dH0. Gość założył nowe konto i zmienił lokalizacje z Wałbrzycha na Otwock, ja się dałem oszukać, dlatego ostrzegam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 398 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! UWAGA NA OSZUSTA!

nowe konto , pięknie wyglądajace aukcje itp... po nip firma założona 2 miesiące temu , ale już zbiera negatywy ciekaw jestem ile osób zdąrzy oszukać https://www.ebay.pl/usr/sklep_hurt_mix?_trksid=p2060353.m1438.l2754 Zbornet Błażej Biniaś po wpisaniu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 479 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

platnosc za przedmiot

Prosze o pomoc mam problem z zaplata za zakupiony przedmniot na eBay zalorzyłam kato na Pay Pal a eBay twierdzi ze nie sa połaczone jak je połaczyłam nie wiem co mam robic, jak sie płaci na Pay Pal jak tam muszec podac adres e-mal co mam tam wpisac p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 352 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Iphone 8 icloud

Jesli zly dzial to prosze przeniescie SiemaMam takie pytanko a mianowicieZauwazylem okazje iphone 8 za 250 funtow , sprawdzilem kupujacego i patrze szybko ze gosc ma 100% pozytywy (4 opinie tylko :p) , po czym kupilem telefon przez paypala .W opisie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 171 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Refundacja zagadkowy produkt

Kupiłem telefon Samsung s7 Edge, przyszedł w oryginalnym opakowaniu z naklejka z numerami imei I S/N. Sprzedany jako uszkodzony a uszkodzenia dwa to pęknięte szkiełko kamery țylnej i problem z ostrością zdjęć. Od początku nie działała moja karta Sim ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 384 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupiłem przedmiot jako gość i nie otrzymałem przesyłki

Jak w temacie. Kupiłam przedmiot jako gość i nie otrzymałam przesyłki. Kiedy wejdę w szczegóły transakcji na paypall i otworzę stronę przedmiotu jest opcja kontaktu ze sprzedawca z której nie mogę skorzystać bo nie jestem zalogowana. Założyłam wiec k...

Autorzy z największą liczbą podziękowań