Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Problem z paypalem przy sprzedawaniu.

Próbuje ostatnio sprzedać coś na ebayu ale nie wychodzi mi to ponieważ nie widzi mojego konta paypal. Aby coś sprzedać trzeba podać aktywne konto paypal ja takie mam a mimo to pisze że zły email chociaz jest dobry.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Naprawa/zwrot uszkodzonego telefonu.

Dzień dobry.Na początku roku kupiłem dla osoby z rodziny na ebay.co.uk nowego galaxy s7 edge. Faktycznie był nowy w zaplombowanym opakowaniu na rynek UK.Telefon był użytkowany dosłownie 3 dni. Przypadkowo wpadł do wanny z wodą (według relacji) po czy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 261 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

otrzymałam listownie kod weryfikacyjny, ale nie wiem gdzie mam go wprowadzić.

Witam. Listem otrzymałam z eBay kod weryfikujący. Niestety, nie wiem zupełnie, gdzie mam go wprowadzić. Próbowałam wystawić aukcję, ale po zakończeniu wystawiania ponownie otwiera się komunikat z prośbą o wybranie sposobu weryfikacji konta. Mam kod, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1119 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie zamowienia przez ebay - co zrobic

Dzis dostalam maila z customerhelp_pl@ebay.com z informacja o anulowaniu trasakcji jednego uzytkownika (podobno mial nieautoryzowane wejscie na skrzynke) W mailu napisane ze nie mma wysylac towarow i to ok.Ale czy powinnam recznie anulowac zamowienie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 446 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego nie mam funkcji koszyka?

Dlaczego na ebay.pl nie mam w ogóle opcji "Dodaj do koszyka"?Gdy loguje się na ebay.com i próbuję dodać towar do koszyka serwis prosi mnie o adres wysyłki, gdy wybieram "Poland" automatycznie przekierowuje mnie do logowania, do ebay.pl, gdzie znów ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 12323 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Ceny ebay.pl vs alledrogo

Jak tu cos kupic jak ceny wyzsze niz na alledrogo ?A tu nie ma prowizji od sprzedazy chyba takiej duzej.Moze czas zamknac ebay.pl ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 240 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak dotrzec do kupujacych za granica ?

Witam Mam fajny produkt ale jak mam dotrzec do kupujacych za granica ?Aukcje wystawione ale oczywiscie 1-2 wyswietlenia wiec nawet ludzie nie widza tego super produktu.Jakies pomysly zeby zwabic wiecej ogladajacych ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 374 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

KONKURENCJA KARA ZASTRASZANIE prawnik

Wczoraj poczta polską otrzymałam pismo od prawnika w imieniu użytkownika , który sprzedaje na ebay min firanki takie jak ja. Wynajął prawnika i żąda ode mnie odszkodowania 480 euro za to że nie mam AGB . W dodatku to jest POLAK . Mam jemu zapłacić w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 352 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie mogę kupić

witam , załozylem konto na ebay, paypal na ktorym powiazałem rachunek bankowy ,kartę kredytowa poddałem sie weryfikacji konta i nadal nie moge kupic na ebay eu - pojamia mi sie przy zakupie sie komunikat : Vos privilèges d'achat sont temporairement r...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1028 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ustawienie odbior osobisty a pojawia sie paypal

Witam wystawiam przedmiot w platnosi zaznaczam płatnośc przy odbiorze NIE ZAZNACZAM PAY PAL a pojawia sie komunikat ,,Zgodnie z zasadami eBay funkcje PayPal nie są już dostępne dla tego przedmiot" i nie mozna wystawic pomocy o co chodzi.Nie zaznaczam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 348 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal - firma w Niemczech, adres prywatny w Polsce.

Witam Dostałem z PayPala wiadomość, żeby potwierdzić swoje dane ze względu, że zaraz będzie 1800euro obrotu i muszą zweryfikować.Wysłałem więc skan paszportu.Następnie mam podać adres prywatny. Problem w tym, że mieszkam na granicy polsko-niemieckiej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań